Love Is Blind: Cameron ve Lauren 2021'de Neler Yapıyor?

Love Is Blind: Cameron ve Lauren 2021'de Neler Yapıyor?

On Love is Blind, Lauren Speed ​​ve Cameron Hamilton bir araya gelerek birbirlerine aşık oldular. İnanılmaz kariyerler inşa ettiler ve onlar hakkında yan konuşmalar var.Lauren Speed-Hamilton ve Cameron Hamilton Aşkın gözü kördür Netflix dizisini çekerken tanışıp aşık olan mezunlar ve 2021'de neler yaptıkları hakkında bilgi topladık. Şovda bir duvardan çıkan bekar erkek ve kadınlara yer verildi. Birbirlerini yüz yüze göremediler. Deneyin ilk aşamasının sonunda çift, nişanlanmak isteyip istemediklerine karar vermek zorunda kaldı. Ayrıca, ilişkilerini küçük balonlarının dışında kalıcı hale getirip getiremeyeceklerini de bulmaları gerekiyordu. Deney Lauren ve Cameron için iyi sonuç verdi.

Gerçeklik dizisini çekerken, sağlam bir Aşkın gözü kördür çift. Şovda evlenmeyi beklemeyen Lauren ve Cameron, en güçlü bağlantılardan birine sahipti. Nişanlı bir çift olarak ilk kez tanıştıklarında bile, bu ikisi arasındaki aşk inkar edilemezdi. Gerçek dünyaya girdikten sonra, Lauren ve Cameron'ın yaşamları birbirine mükemmel bir şekilde uymuş gibiydi. Hatta babasının onayını bile kazandı.
Okumaya devam etmek için kaydırmaya devam edin Bu makaleyi hızlı görünümde başlatmak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın.

İlgili: Aşk Kördür: Lauren Speed-Hamilton Yeni MTV Flört Şovuna Ev Sahipliği Yapacak

Nisan 2021 itibariyle, Lauren ve Cameron hala mutlu bir şekilde evliler. Kasım 2020'de çift, ikinci evlilik yıl dönümlerini kutladı. Lauren, kocasına tatlı ve samimi bir saygı duruşunda bulundu. Lauren ve Cameron her zaman birbirlerine karşı güçlü bir sevgi beslemiş olsalar da, ebeveynleri her zaman ilişkilerini desteklemiyorlardı. Bu özellikle Lauren ve Cameron şovu çekerken doğruydu. Ancak bir kaynak söyledi Kadın Sağlığı Lauren'ın ailesi o zamandan beri etrafta dolaşıyor. ' Aileleri onları seviyor. Güzel insanlar. Ve onlar gerçekten Love is Blind'ın özüdür 'dedi kaynak. Son iki buçuk yıldır delicesine aşık olmanın yanı sıra, Lauren ve Cameron platformlarını kendilerine bir kariyer yapmak için kullandılar.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Cameron Hamilton (@cameronreidhamilton) tarafından paylaşılan bir yayınLauren ve Cameron şimdiden bir potansiyel hakkında konuşuyorlar. Aşkın gözü kördür yan gösteri . ' Kesinlikle tartışmalar var , 'yayına bir kaynak ortaya çıktı. Muhabbet kuşları kendi TV şovlarını beklerken kendi YouTube dizilerini başlatmaya karar verdiler. Hamiltons ile takılmak . ' Bu kanalda hayatımızdaki her şeyden, onları oluşturan farklı unsurlardan bahsedeceğiz. , 'dedi ilk videolarında. ' Ailemiz, arkadaşlarımız, akşam yemeği, içecekler, kokteyller, ne dediğimi biliyorsun . ' Büyüyen YouTube kanallarının yanı sıra, çiftin yakında çıkacak bir kitabı da var. Adı İnanç Sıçrayışı: Aşkı Modern Yolu Bulmak . Kitabın yayın tarihi 21 Haziran 2021 olarak belirlendi.

Lauren ve Cameron, ortaya çıkan en başarılı çiftlerden biridir. Aşkın gözü kördür , kişisel ve mesleki yaşamları açısından. Birbirlerine tamamen aşıktırlar ve yeni buldukları şöhretlerini kendilerine bir kariyer inşa etmek için kullandılar. Kitapları yayınlandıktan ve Samimiyetle ilgili TV şovu prodüksiyona başladı Lauren ve Cameron 2021'i kesinlikle parlak bir notla bitirecekler.

Kaynaklar: Kadın Sağlığı , Cameron Hamilton (Instagram)