The Legend of Zelda Fan Oyunu Eski Usul Bir RPG Olarak Yeniden Hayal Ediyor

Bir hayranın iki türü çarpışıyor, The Legend of Zelda videosu, Link'in sırayla savaşa katıldığını (ve bazen kahramanca kaçtığını) görüyor.

Shadow of the Tomb Raider Guide (Komple Oyun İlerlemesi)

İşte, Eidos Montreal'in 2018 video oyunundaki her seviyeyi ve mezarı kapsayan eksiksiz bir Tomb Raider Gölgesi kılavuzu ve adım adım anlatımı.

TLOU2 Sınırların Dışında Video, Oyunun Gerçekte Ne Kadar Ayrıntılı Olduğunu Gösteriyor

Kısa süre önce yayımlanan Out of Bounds videosu, The Last of Us Part II'nin fark edilmeyen veya daha önce görülmemiş ayrıntılarını gösteriyor.

This Last of Us 2 Ellie Dövme Nakış Hatta Yaramaz Köpek Etkilendi

The Last of Us Part 2'de Ellie'nin dövmesinin bazı yıldız işlemeleri, Naughty Dog'un dikkatini çeker ve bunu dünya ile paylaşırlar.

Call of Duty: Modern Warfare Haritaları Infinity Ward Tarafından Kaldırılacak Görünüyor

Infinity Ward, geçtiğimiz günlerde 2019 adıyla Call of Duty: Modern Warfare için tanıtılan üç yeni haritadan ikisini kaldırdı.

Sızıntı Başına PC Bağlantı Noktaları Almak İçin God Of War Dahil Playstation Oyunları

Twitter'daki bir sızıntıya göre, bir Uncharted Koleksiyonu da dahil olmak üzere PlayStation'a özel diğer ürünler arasında yer alan God of War, PC'ye taşınıyor.

Heavy Rain, Beyond Two Souls ve Detroit: Become Human Coming To Steam

Quantic Dream'in oyun listesi, yıllarca süren PlayStation münhasırlığından sonra nihayet Windows PC'ye geldi ve şimdi Steam'de çıkıyorlar.

Metal Gear Solid'in Twitter Tanıtımları Muhtemel Duyuru

Yepyeni bir Metal Gear oyunu, resmi Metal Gear Solid Twitter hesabından şifreli tweetlerin ardından önümüzdeki hafta bir duyuru alabilir.

The Last of Us 2 Alternate Ending, Ellie'nin Geleceğini Daha Net Hale Getirdi

The Last of Us Part 2 için farklı bir son, oyunun yayınlanmasından önce hazırlanmış ve Ellie'ye ve yaptığı son seçime daha fazla ışık tutmuştu.

Dragon Ball Z Kakarot Sızıntısı Yaklaşan Anahtar Bağlantı Noktasına İlişkin İpuçları

Yeni bir Bandai Namco sızıntısı, aksiyon RPG'sini ima ediyor olabilir Dragon Ball Z: Kakarot nihayet yakın gelecekte Nintendo Switch'te piyasaya sürülecek.

Simpsons: Hit & Run Modu 3 Seviyenin Tümünü Tek Bir Springfield'a Dönüştürüyor

The Simpsons: Hit & Run, Donut Team'deki yetenekli insanlar sayesinde tüm konumlarını tek bir kesintisiz açık dünyada birleştiren bir moda sahip oldu.

Hız İhtiyacı Twitter NFS'yi Düşürüyor: Yeraltı Söylenti

Resmi Need for Speed ​​twitter, hayranların Yeraltının potansiyel bir dönüşü hakkında spekülasyon yaptığı, şifreli, yirmi saniyelik uzun bir ses klibi yayınlıyor.

Call Of Duty: Black Ops 2 Yeniden Düzenlenmiş Güncellemeler - Olacak mı?

Oyun serisinin en popüler taksitlerinden biri ama Call Of Duty: Black Ops II Remastered şu anda yapım aşamasında mı?

Cyberpunk 2077 Patch 1.2, PS4 Pro'yu İyileştiriyor, Ancak Xbox One X'e Zar Zor Yardımcı Oluyor

Cyberpunk 2077 için geçen hafta devasa bir 1.2 yaması geldikten sonra bile, oyuncular oyunun konsol sürümlerinde hala büyük performans sorunları görüyorlar.

Witcher 3 PS5 ve Xbox Serisi X / S Güncellemesi Bu Yıl Hala Geliyor

Bugünün Strateji Güncellemesinde CD Projekt Red, The Witcher 3'ün PS5 ve Xbox Series X | S güncellemelerinin 2021 sürümü için planların yolunda gittiğini doğruladı.

Call of Duty: Mobil, Fare ve Klavye ile PC'de Ücretsiz Nasıl Oynanır

Call of Duty: Mobile, oyunun geliştiricisinin sahibi olan Tencent tarafından yapılan yasal bir emülatör kullanılarak bir fare ve klavye ile PC'de ücretsiz olarak oynanabilir.

BOTW Arızası Zelda Oyuncularının Usta Kılıçla Başlamasına İzin Verir (Bir Tür)

Yeni keşfedilen bir aksaklık, hayranların Breath of the Wild'a tam bir envanterle başlamasını sağlar, ancak doğru şekilde kurmak çok zaman ve sabır gerektirir.

Zelda: Ocarina of Time ve Majora’nın Maskesi Değişmek İçin Geliyor Olabilir

Söylentiler, The Legend of Zelda: Ocarina of Time ve Majora's Mask'in serinin 35. yıldönümü için Nintendo Switch'e gelebileceğini öne sürüyor.

Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3 Yükseltmeleri 2021'in İkinci Yarısında Geliyor

FY2020 kazanç görüşmesi sırasında CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 için yükseltmeleri doğruladı ve The Witcher 3 bu yılın ikinci yarısında piyasaya sürülecek.

Pokémon Sword and Shield Starter'ın Kökenleri Açıklandı

İşte Pokémon Sword and Shield'ın başlangıç ​​oyunlarının - Grookey, Scorbunny ve Sobble - evrimleri ve Gigantamax formlarının tasarım kökenleri.