Uygulama Olmadan LG Smart TV'nizde HBO Max Nasıl İzlenir

HBO Max şimdi burada ve bir dizi cihazdan erişilebilir olsa da, LG akıllı TV'ler bu listede yer almıyor. Ancak seçenekler var.

Samsung Smart TV'lerde HBO Max Nasıl İndirilir

Çok az sayıda akıllı TV, HBO Max uygulamasını başka bir cihazın yardımı olmadan indirebilir. Uygulamayı nasıl bulacağınız ve bir Samsung akıllı TV'ye nasıl indireceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Samsung Smart TV'de Bluetooth Nasıl Etkinleştirilir

Bluetooth desteğinden yararlanmak, TV deneyimini büyük ölçüde iyileştirebilir, işte diğer Bluetooth cihazlarını Samsung akıllı TV'ye nasıl bağlayacağınız.

Google Arama Koyu Modu Test Ediliyor, Chrome İçin Koyu Mod Nasıl Açılır

Google aramanın karanlık mod sürümü test edilirken tespit edildi, ancak Chrome kullanıcıları isterlerse ışıkları şimdi açabilir.

Bir Android Telefonla Apple Watch Kullanabilir misiniz?

Bir Apple Watch ve bir Android telefon, bazı kullanıcılara her iki dünyanın da en iyisini sunabilir, ancak Apple ve Google söz konusu olduğunda asla bu kadar basit değildir.

Samsung Smart TV'nin İnternete Bağlanmaması Nasıl Onarılır

Akıllı TV bağlantı sorunları tüm gününüzü durma noktasına getirebilir. Neyse ki Samsung, işleri tekrar çevrimiçi hale getirme konusunda bazı yararlı ipuçları sunuyor.

Müziğinizi Kaydetmek için En İyi ve En Güvenli YouTube'dan MP3'e Dönüştürücüler

Pek çok program YouTube videolarını ses dosyalarına dönüştürür, ancak hepsi güvenli değildir. URL'leri MP3'lere dönüştürmenin en iyi yollarından bazıları.

Telefonları Değiştirdikten Sonra WhatsApp Sohbet Geçmişi Nasıl Geri Yüklenir

WhatsApp geçmişini geri yüklemek aynı işletim sistemi platformunda nispeten kolaydır, ancak Android'den iPhone'a veya tersi yönde geçerken karmaşıklaşır

Hangi Marvel Karakterine Benziyorsunuz? TikTok'un Şekil Değiştirme Filtresi Nasıl Kullanılır?

TikTok'un Şekil Değiştirme filtresi yeni değil, ancak etki artık insanların hangi Marvel karakterine benzediğini görmenin popüler bir yolu olduğunu kanıtlıyor.

Adobe Premiere Pro Vs. Apple Final Cut Pro X: Video Düzenleme İçin En İyisi mi?

Video düzenleme programları birçok araç ve özellikle birlikte gelir. Bununla birlikte, Premiere Pro ve Final Cut Pro X'e gelince, en iyisi hangisi?

SmartThings ile Değiştirilen Samsung Smart View Uygulaması: Bilmeniz Gerekenler

Samsung, Smart View'u uygulama mağazalarından kaldırdı. Şimdi, akıllı TV'lerini kontrol etmek isteyenlerin bunun yerine SmartThings uygulamasını kullanmaları gerekecek.

Samsung Smart TV'lerde Disney + Nasıl Elde Edilir

Disney +, doğrudan bir Samsung akıllı TV'ye indirilebilir. Bir TV uyumlu olmasa bile, izlemenin birçok ek yolu vardır.

Samsung Smart TV'yi Yeniden Başlatma ve Fabrika Ayarlarına Sıfırlama

Samsung akıllı TV'ler kafa karıştırabilecek kadar çok ayar sağlar, ancak TV ile ilgili sorunlarla karşılaşıldığında fabrika ayarlarına sıfırlama bir seçenektir.

LG Smart TV'lerde Uygulama Nasıl İndirilir ve Eklenir

LG akıllı TV sahiplerinin en basit yollarından biri şirketin kendi uygulama mağazasını kullanmak olsa da, TV'nizde içerik akışı yapmanın birçok yolu vardır.

iPhone 12 Pro ve Pro Max Renkler ve Karşılaştırmaları

Bu yıl yeni bir iPhone 12 Pro veya Pro Max satın almayı düşünenler için, her iki akıllı telefon da Apple'dan dört farklı renkte satın alınabilecek.

Apple iTunes Store 'Satın Alma İşlemleri İşlenemiyor' Sorunu Açıklandı

ABD'deki Apple cihaz sahipleri, iTunes mağazasıyla ilgili hata mesajlarıyla karşılaşmaktadır. Bazıları uygulamayı açmadan bile hataları bildirir.

Kullanıcılar için Yükleme ve Performans Sorunlarına Neden Olan En Son Windows 10 Güncellemesi

Bazı Windows 10 kullanıcıları, yükleyememek de dahil olmak üzere son güncellemeyle ilgili sorunlarla karşılaşıyor. Sorun yaşıyorsanız, işte bir seçenek.

Google Arama'da Atari Breakout Easter Egg Nasıl Bulunur ve Oynanır?

Yıllardır, Google Arama'da oynanabilecek gizli bir Atari Breakout oyunu var. İşte 2020'de oyunu bulmanın ve oynamanın doğru yolu.

YouTube, Bazı Görüntüleyenler İçin Video Beğenmeme Sayısını Neden Devre Dışı Bıraktı?

YouTube şimdi, bir videonun kaç beğenmediğini gizleyerek platformdaki derecelendirme sistemini potansiyel olarak değiştirebilecek yeni bir yeniden tasarımı test ediyor.

Google Chrome'un Yeni Sekme Arama ve Çok Amaçlı Adres Çubuğu Özellikleri Nasıl Kullanılır?

Yıllardır en büyük performans artışına ek olarak, Google Chrome sekmeli arama, çok amaçlı adres çubuğu İşlemleri ve son görüntülenen kartlar gibi yeni sekme sayfası alıyor.