Star vs. The Force of Evil: En İyi 10 Hayran Teorisi

Disney'in Yıldızı Vs. The Forces Of Evil, ne yazık ki dördüncü sezonla sona erecek ve hayranların ne olacağı hakkında birçok teorileri var.

Skywalker'ın Yükselişi Rotten Tomatoes'daki En Düşük Puanlı Star Wars Filmi

Star Wars: The Rise of Skywalker şu anda Rotten Tomatoes'daki en düşük canlı aksiyon Star Wars filmi, hatta önceki üçlemeden daha düşük puan aldı.

MCU Oyuncular ve Ekip Üyeleri Robert Downey Jr.’ın Doğum Gününü Kutladı

Marvel Sinematik Evreni'nden birkaç oyuncu ve ekip üyesi, Iron Man oyuncusu Robert Downey Jr.'ın doğum gününü sosyal medyada paylaşarak kutluyor.

Titanic 20. Yıl Belgeseli için James Cameron ve NatGeo Team

James Cameron, gişe rekorları kıran Titanic filminin 20. yıl dönümünü kutlamak üzere yeni bir belgesel için NatGeo ile ortak oldu.

Set It Stars, Film Yapımcıları Yeni Bir Rom-Com İçin Yeniden Çalışıyor Bu Bir Devam Değil

Set It Up'ın arkasındaki ekip, Netflix için yepyeni bir romantik komedi üzerinde çalışıyor ve yıldızlar Zoey Deutch ve Glen Powell yeni karakterleri canlandırmaya hazırlanıyor.

Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin Yeni Set Videosunda 3 & 4'ten Sonra Çekim Yapıyor

Yıldızlar Josephine Langford ve Hero Fiennes Tiffin tarafından yeni bir set videosunda doğrulandığı üzere After 3 ve 4'ün prodüksiyonu resmen sona erdi.

RDJ, Tom Holland'ın Kariyeri ve Örümcek Adamı İçin Ayıklanıyor

Tom Holland'ın MCU'su ve gerçek hayattaki akıl hocası Robert Downey Jr., oyuncunun gelecekteki Örümcek Adam kariyerinin gerçekliğinden samimi bir şekilde bahsediyor.

Leonardo DiCaprio ve Quentin Tarantino 1969 Filminde Yeniden Bir Araya Geldi

Django Unchained üzerinde birlikte çalıştıktan sonra Leonardo DiCaprio, Quentin Tarantino'nun 1969 civarında geçen yeni filminde görünmeye hazırlanıyor.

Terrace House: Çoğu Uluslararası Hayranın Gösteri Hakkında Bilmediği 10 Şey

Netflix'teki bu Japon reality TV programı hakkında daha fazla bilgi edinin. Yeni Kapılar Açmaktan Gerçekler, Şehirde Erkek ve Kız Çocukları ve daha fazlası.

Robert Downey Jr., Mark Ruffalo ve Scarlett Johansson’un Doğum Günü İçin BTS Fotoğrafları Paylaştı

Scarlett Johansson ve Mark Ruffalo'nun ortak doğum günleri ışığında, Marvel ortak yıldızları Robert Downey Jr., üçünün de BTS'ten bir imajını paylaşıyor. Iro

Batman ve Robin: Clooney, Schwarzenegger Kadar 1/25 Para Kazandı

George Clooney, maaş çekinin Arnold Schwarzenegger'inkinden ne kadar farklı olduğu da dahil olmak üzere korkunç bir şekilde alınan Batman & Robin hakkında biraz daha fazla bilgi verdi.

Bir Zamanlar Hollywood'da Tarantino’nun 20 Saatlik Kesiti Margot Robbie Tarafından Alındı

Margot Robbie, Quentin Tarantino'nun 2019 Oscar ödüllü Once Upon a Time In Hollywood filminin 20 saat süren gülünç derecede uzun bir kesitini yayınladı.

Gabrielle Union & Stepdaughter tarafından canlandırılan Sahneden Nefret Ettiğim 10 Şey

Gabrielle Union, üvey kızı Zaya Wade ile Senden Nefret Ettiğim 10 Şeyden Chastity olarak ikonik sahnelerinden birini yeniden yaratan bir TikTok yayınladı.

Mortal Kombat 2021 LEGO Recreation, Ölümlere Parlak Yeni Bir Bakış Veriyor

2021'in Mortal Kombat filminin ilk fragmanı sevgiyle LEGO biçiminde yeniden yaratıldı - kana bulanmış aksiyona ve ölümlere yeni bir soluk getiriyor.

Sonic The Hedgehog 2 Resmen Üretime Başladı

Yönetmen Jeff Fowler, geçen yılın sürpriz hitinin merakla beklenen devamı olan Sonic the Hedgehog 2'nin yapımının başladığını açıkladı.

Sonra You Came You Fragman Yıldızları Asa Butterfield ve Maisie Williams

Then Came You'nun fragmanında, Game of Thrones'tan Maisie Williams ve Ender'in Game yıldızı Asa Butterfield, bu yeni çağ filminde yaşıyor ve öğreniyor.

Fan Art, Chris Evans'ı Superman olarak ve Henry Cavill'i Kaptan Amerika olarak yeniden canlandırıyor

Dijital sanatçı BossLogic, ElseBothworlds fan art serisine sırasıyla Chris Evans ve Henry Cavill ile Superman ve Captain America olarak devam ediyor.

Kuantum Solace Yıldızı Bond Kız Rolüne Pişman Oldu

Quantum of Solace'de Strawberry Fields'i oynayan Gemma Arterton, Bond kızı olmanın gerçekte ne anlama geldiğini düşünürken rolü üstlendiği için pişmanlık duyuyor.

Hayden Christensen'in Kızı Neden Henüz Yıldız Savaşları Görmedi?

Rachel Bilson, kendisinin ve Hayden Christensen'in kızı Briar Rose'un Star Wars serisini henüz izlememesinin nedenini paylaşıyor.

Star Wars: Keira Knightley Phantom Menace'de Padme Oynadığını Düşündü

Keira Knightley, Star Wars: Episode I - The Phantom Menace'deki rolü hakkında Padme oynadığını düşündüğü kadar az hatırlıyor.