90 Günlük Nişanlısı: 3. Sezondan Sonra Mark ve Nikki'ye Ne Oldu?

Hayranların her zaman hakkında güncelleme istediği bir 90 Günlük Nişanlısı varsa, o da Mark ve Nikki Shoemaker'dır. Sezon 3 çifti hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Kate Plus 8: Colin ve Hannah, Kate Kuzey Carolina'ya Taşınırken Jon'la Yaşayacak

Kate Plus 8'den Colin ve Hannah Gosselin, Kate diğerleriyle birlikte Kuzey Carolina'ya taşınmaya karar verirken babaları Jon ile yaşamaya hazırlanıyor.

RuPaul'un Drag Yarışı Uluslararası Tüm Yıldızlar Sezon 1 Oyuncu Tahmini

RuPaul'un Drag Race All Stars'ın uluslararası bir sezonu, küresel dizilerin eklenmesinden bu yana söylentiler arasında yer alıyor. Bu dünya çapındaki kraliçeler bir dönüşle dalga geçti.

90 Günlük Nişanlısı: 3. Sezondan Sonra Josh ve Aleksandra'ya Ne Oldu?

Josh Strobel ve Aleksandra Iarovikova, 2015 yılında 90 Day Fiance 3. sezonunda yer aldı. İşte o zamandan beri yaptıkları.

90 Günlük Nişanlısı: Paul Karine ile 3. Evlilik Yıldönümünü Kutladı

90 Günlük Nişanlısı yıldız Paul Staehle ve Karine Martins, ilişkilerinin ne kadar çalkantılı olmasına rağmen 3 yıllık evlilik yıl dönümlerini kutladılar.

American Idol: Lionel Richie'nin Maaşı ve Şovda Ne Kadar Para Kazandı

American Idol jüri üyesi ve R & B / soul efsanesi Lionel Richie televizyonda harika bir maaş alıyor. Şovda net değerini ve ne kadar kazandığını öğrenin.

Maskeli Şarkıcı: Brian Austin Green ve Megan Fox İlişki Zaman Çizelgesi

15 yıl birlikte geçirdikten sonra, The Masked Singer yarışmacısı ve aktör Brian Austin Green ve eşi Megan Fox, bu yılın başlarında ayrıldıklarını açıkladı.

90 Günlük Nişanlısı: 2. Sezondan Sonra Brett ve Daya'ya Ne Oldu?

Yoldaki bazı sarsıntılara rağmen, Brett Otto ve Daya De Arce, hit TLC şovu 90 Day Fiance'ın en başarılı çiftlerinden biri.

90 Günlük Nişanlısı: 1. Sezondan Sonra Alan ve Kirlyam'a Ne Oldu?

Alam ve Kirlyam ilişkilerini yürümeye başladı ve küçük bir çocuğun anne babaları mutlu. Zorla ayrılığın ilişkilerini nasıl etkilediğini öğrenin.

RuPaul'un Drag Yarışı: Katya'nın Tüm Yıldızlardan Bu Yana Neler Yaptığı 2

Katya'nın RuPaul'un Drag Race 7 ve All Stars 2 sezonundan beri başardığı her şeyi öğrenin. Katya'nın Drag Race sonrası kariyerine göz atın.

RuPaul'un Drag Race UK Sezon 2 ABD'de ve Dünya Çapında Çevrimiçi Nasıl İzlenir

RuPaul'un Drag Race UK 2. sezonunu ABD, İngiltere, Kanada ve dünyanın diğer yerlerinden çevrimiçi olarak nasıl izleyeceğinizi öğrenin. Tüm ayrıntıları buradan alın.

90 Günlük Nişanlısı: 5. Sezon ve Boşanmadan Sonra Molly ve Luis'e Ne Oldu?

90 Day Fiance'dan Molly & Luis'in kötü bir ilişkisi vardı, ancak sorunları ayrıldıktan sonra bitmedi. Her ikisi de kanunla sorun yaşadı.

Şeytanla Dans Etmek: Demi'nin Kız Kardeşi Madison Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Madison, Demi'nin hayatının büyük bir parçası olsa da, Dancing With the Devil'da onun hakkında pek bir şey öğrenmiyoruz. Madison bir oyuncu, senarist ve yönetmendir.

Ses: Eski Konuk Big Sean Dragon Ball Z'yi Neden Seviyor?

The Voice 14. sezon konuk sanatçı Big Sean, Dragon Ball Z ile ilgileniyor. Bu anime hayranının annesini neden Dragon Ball Z seslendirme sanatçısıyla tanışmaya götürdüğünü öğrenin.

Değilden Sıcaka: Anne June ve Boyfriend Geno 1 Yıl Ayık Kutluyor

Anne June, 'Honey Boo Boo'nun annesi ve erkek arkadaşı Geno Doak dibe vurduktan sonra yardım aldı. Gerçek yıldız şimdi başkalarına ilham vermeyi umuyor.

90 Günlük Nişanlısı Şimdi Ne Var: Hayranlar Kirlyam ve Alan'ı Neden Seviyor?

90 Day Nişanlısı hayranları, popüler TLC şovunun ilk sezonundan beri Kirlyam ve Alan Cox'u tanıyor. Ve aşklarının 'senaryosuz' görünmesinin bir nedeni var.

RuPaul'un Drag Yarışı: Symone, 7 Lip Sync'i Kazanan İlk Kraliçe Oldu

Symone, RuPaul'un Drag Race tarihindeki çoğu dudak senkronizasyonu galibiyetinin rekorunu kırdı. 13. sezon kazananının diğer kraliçelere kıyasla nasıl olduğunu öğrenin.

KUWTK: Kylie Jenner'ın Gerçekten Travis Scott ile Geri Döndüğüne Dair İpuçları

Kardashianlara Ayak Uydurmak hayranları, Kylie Jenner'ın açık-kapalı erkek arkadaşı Travis Scott ile romantik bir ilişkiye geri döndüğüne ikna oldu.

Ünlü IOU: Üçüncü Mülk Hakkında Bilmeniz Gerekenler Brother JD Scott

Kardeş Vs. Kardeş yıldızları Drew ve Jonathan'ın şovda yer alan ancak TV kişiliği olarak bilinmeyen bir ağabeyi JD Scott var.

Anne June’un Kızı Balkabağı Reality TV ile İşinin Bittiğini Söyledi

Honey Boo Boo yıldızı, Lauryn 'Pumpkin' Shannon Efird, şimdilik realite televizyonuyla işini bitirdiğini ve 'normal' bir yaşam aradığını söylüyor.