Age of Empires III: Definitive Edition'daki Her Hile Kodu (& Nasıl Kullanılır)

Age of Empires III: Definitive Edition, hileler düşünülerek oluşturulmuş görünüyor. Orijinal versiyon gibi, oyuncular da galibiyet için hile yapabilirler.

Sims 4: 2020 İçin En İyi Modlar (ve Nasıl Kurulur)

Belirli hikayeler anlatmak ve Sims 4'te daha fazla kontrole sahip olmak isteyen oyuncular için, 2020'de bile ayakta kalan birkaç harika mod var.

Aramızdaki Freddy'nin Modunda Beş Gece Nasıl Oynanır?

Aramızda 'konsepti korku türüne çok yakışacaktı ve yeni bir mod, sevilen parti oyununu korku temelli Five Nights at Freddy's ile birleştiriyor.

Sims 4 için En İyi (ve En Havalı) Özel İçerik

Yetenekli ve adanmış içerik oluşturucular, The Sims 4 için havalı ve işlevsel Özel İçerik oluşturmaya devam ediyor. İşte mevcut en iyi paketlerden bazıları.

Minecraft: 2020 İçin En İyi Modlar (ve Nasıl Kurulur)

Minecraft, oyuncuların kontrol edebileceği çok sayıda moda sahiptir. Bu kılavuz, oyunculara piyasadaki en iyi modları ve bunların nasıl kurulacağını gösterecektir.

Sims 4: Playstation 4 için Gizli Hile Kodları (ve Nasıl Kullanılır)

Sims 4, Playstation Plus aboneleri için ayın ücretsiz oyunlarından biridir. İşte oyundaki en iyi hilelerden bazılarının bir listesi.

Ultimate Marvel vs Capcom 3: PS4 Farkları ve Kilidi Açılabilirler

Ultimate Marvel vs Capcom 3'ü PlayStation 4'e 9,99 $ 'a taşımak, Marvel vs Capcom: Infinite ve tüm DLC'lerinden daha iyi.

Mount And Blade 2: Bannerlord'daki Her Hile Kodu (ve Nasıl Açılır)

Mount And Blade 2 oynaması ve ilerlemesi zor bir oyun olabilir. Kampanyanızda avantaj elde etmek için bu hileleri kullanın.

Kingdom Hearts 2.5 Remix: Gizli Bitiş Filminin Kilidini Açma

Kingdom Hearts 2.5 ReMIX'te oyuncular belirli koşullar altında oyunu tamamlayarak üç Gizli Bitiş Filminin kilidini açabilir. Onlara nasıl erişeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Hollow Knight: Oyunu Yendikten Sonra Yapılacak En İyi Şeyler

Oyuncuların Hollow Knight'ı yendikten sonra neler yapabileceklerinin bir listesi. Bunlar kurtçukları bulmayı, Beyaz Saray'ı tamamlamayı ve panteonlara meydan okumayı içerir.

The Sims 4: Paranormal Stuff'de Orta Beceriyi Hızla (Hileler Olmadan) Nasıl Yükseltebilirim?

Sims 4: Paranormal Stuff Paketi, Sim'lerin ruhlarla iletişim kurması gereken yeni, güçlü bir küçük beceri ile birlikte gelir. İşte hızlı bir şekilde nasıl inşa edeceğiniz.

Roblox: Ücretsiz Robux Kazanmanın En İyi Yolları

Robux, Roblox'ta kurulan ana para birimi sistemidir. Bu kılavuz, oyunculara oyunda ücretsiz Robux kazanmanın en iyi yollarını sağlayacaktır.

Discord için Aramızdaki Sesli Sohbet Botu Nasıl Kurulur (ve Kullanılır)

Aramızdaki Discord botları, oyuncuların sunucularında sesli sohbeti yönetmelerine yardımcı olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey vardır ve eklemeleri genellikle kolaydır.

Resident Evil Village Demosu Nasıl Oynanır?

Resident Evil Village, oyuncuları için 2 farklı demoya ev sahipliği yapacak. Bu kılavuz, oyunculara deneyimleyebilecekleri zamanı ve yeri gösterecektir.

Witcher 3: Cat School Gear'ı Bulma ve Hazırlama

The Witcher 3: Wild Hunt'ta School of the Cat'e dayanan bir zırh var ve Geralt onu bulmak ve şekillendirmek için dünya çapında bir maceraya atılmalı.

Fallout 4: 2020'deki En İyi Modlar (ve Nasıl Çalışırlar)

Bu kılavuz, oyuncuların 2020 yılında Fallout 4 için yükleyebilecekleri en iyi modların kapsamlı bir listesi olarak hizmet vermektedir.

Minecraft: En İyi Görsel Modlar (ve Nasıl Kurulur)

Bu Minecraft için en iyi görsel modların bir listesi!

Trio of Towns: Nasıl Hızlı ve Verimli Para Kazanılır?

Story of Seasons: Trio of Towns'da günde yüz bin dolar kazanmak şaşırtıcı derecede göründüğünden daha kolay.

The Weirdest Witcher 3 Mods of 2020 (& Nasıl Kurulur)

Oyuncular, kuş şapkalarından Geralt'ın yüzünü kaynaştırmaya kadar oyunu tuhaf şekillerde geliştirmek için The Witcher 3'e tuhaf ve harika modlar yükleyebilirler.

2021 için En Havalı Minecraft Tohumları

Minecraft'ın en harika yanlarından biri, oyuncuların keşfetmesi için her zaman yeni dünya tohumlarının üretilmesidir. İşte 2021 için dikkate değer olanlar.