The Baby Daddy 6. Sezon Finali Diziyi Nasıl Sonlandırdı?

The Baby Daddy 6. Sezon Finali Diziyi Nasıl Sonlandırdı?

Baby Daddy 6. sezon finali, uzun süredir devam eden Serbest Biçimli durum komedisini sona erdirdi. İşte dizinin son bölümünde olanlar.The Bebek baba 6. sezon finali aynı zamanda dizinin finali oldu - bölüm nasıl oynandı. Dan Berendsen tarafından yaratılan ve yürütücü yapımcılığını üstlenen bu Serbest Biçimli sitcom 2012'de gösterime girdi. Bebek Babanın arsa, yirmi yaşlarında bekar hayatı yaşayan bir barmen olan Ben Wheeler'e (Jean-Luc Bilodeau) odaklandı. New York City Eski bir gecelik ilişki, kapısında olduğunu hiç bilmediği bir bebeği bıraktığında dünyası altüst olur. Şans eseri Ben, yeni bulduğu kızı Emma'yı büyütmesine yardım etmek için zorba annesi Bonnie (Melissa Peterman), erkek kardeşi Danny (Derek Theler), çocukluk arkadaşı Riley (Chelsea Kane) ve oda arkadaşı Tucker'ı (Tahj Mowry) aldı.

Okumaya devam etmek için kaydırmaya devam edin Bu makaleyi hızlı görünümde başlatmak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın.

Bebek baba Freeform’un en uzun süredir devam eden yarım saatlik komedisi ve kablolu yayın ağının en yüksek reytingli şovuydu, bu nedenle haberler çıktığında durum komedisinin 6. sezon finalinin yayınlanmasından birkaç hafta önce iptal edilmesi büyük bir sürpriz oldu. Tersine, Dan Berendsen, gösterinin yenilenemeyeceğine dair bir ipucu verdi. Bebek baba sezon 6 finali, hayranları için bir kapanış sağlayacak bir seri sonu olarak.
İlgili: Fosters 5.Sezon Finali Gösteri İçin Mükemmel Bir Sondu

Bebek Babanın 6. sezon finali Babasının kızı aynı zamanda sitcom’un 100’üydüinciuygun bir şekilde bölüm. Bölüm, Emma'nın katıldığı bir anne-kız yetenek şovu tarafından teşvik edilen annesi hakkında sorular sormaya başladıktan sonra Ben'in bekar bir baba olarak geleceğini sorguladığını gördü. Ben'in bekarlık durumu değişmek üzere gibi görünüyor, ancak Elle olarak - 6. sezonun başında bulmaya çalıştığı gizemli kız - onu takip ediyor.Bu arada, ağır hamile Riley birkaç yanlış alarmdan sonra endişeyle kendisinin ve Danny'nin bebeğinin gelişini beklerken, Danny, Tucker'ın yardımıyla ona mükemmel itme hediyesini bulmaya çalışır. Elle sonunda anne-kız yetenek gösterisinde Ben'in izini sürmeyi başarır, ancak Riley doğuma başlar ve Danny ve Tucker hala hediye satın alma görevindeyken Ben'in onu hastaneye götürmesi gerekir.Ben ve Elle’nin yolları asla kesişmeyecek gibi göründüğü gibi, Riley ve Danny’nin bebeğini doğuracak olan doktor da Elle’den başkası değildir. Danny, tam da Riley erkek bebeklerini doğurmak üzereyken nihayet doğum odasına ulaşır ve Ben, Elle'ye çıkma teklif eder. Güzel bir simetri içinde, Bebek baba başladığı gibi biter - bir bebeğin gelişiyle.