Age of Empires III: Definitive Edition İncelemesi - Zafere Dönüş

Age of Empires 3: Definitive Edition görselleri günceller, yeni şehirler, haritalar ve modlar ekler ve kazanan bir yeniden yapım için Yerlileri ele alış biçimini yeniden ele alır.

Sezon Hikayesi: Mineral Kasabası İncelemesinin Dostları: Biraz Bayat Bir Hasat

Story of Seasons: Friends of Mineral Town, klasik bir çiftçilik simülasyonuna 3 boyutlu bir görünüm getiriyor, ancak Stardew Valley gibi yeni oyunlara kıyasla sığ görünüyor.

TOKYO GHOUL re: [ÇAĞRI MEVCUT] İnceleme - Sesli Postaya Gönder

Tokyo Ghoul, mangayı sadakatle uyarlayarak karmaşık hikayenin eğlenceli, barebone olsa bile yeni hayranlar bulamayacak bir oyun olduğunu ortaya koyuyor.

Brothers: A Tale of Two Sons Review - Kısa Şeyler

Brothers: A Tale Of Two Sons, iki kardeşin yaptığı tuhaf bir yolculuğu anlatıyor, ancak hikaye içerik eksikliğini ve yüksek fiyat etiketini telafi edemiyor.

Digimon Story Cyber ​​Sleuth: Complete Edition Review

Digimon Story Cyber ​​Sleuth: Complete Edition, tür içinde mükemmelliğe ulaşmayan, ancak çok fazla Digimon eğlencesi sunan iki katı JRPG'den oluşur.

Ghostbusters: The Video Game Remastered Review - The Good Sequel

Bu remaster, oyunun tasarım kusurlarından hiçbirini düzeltmez, ancak şimdiye kadar yapılmış en iyi Ghostbusters video oyunu ve hayranlar için mutlaka oynanması gereken bir oyun olmaya devam ediyor.

Pillars of Eternity II: Deadfire Ultimate Edition İncelemesi - Godlike RPG

Pillars of Eternity II: Deadfire Ultimate Edition, cesur hikayesi ve teknik sorunlar nedeniyle biraz engellenen taktiksel oynanışı ile çarpıcı bir RPG'dir.

Oyun Yok: Yanlış Boyut İncelemesi - İnceleme Yok

Oyun Yok: Yanlış Boyut akıllı bulmacalar ve meta-mizahla dolu. İşte bu eğlenceli işaretle ve tıkla macerasına ilişkin incelememiz.

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice Review - Hard But Rock Solid

Leisure Suit Larry, yeni başlayanlar için erişilebilir, ancak macera oyunu gazilerini tatmin edeceğinden emin olan Wet Dreams Don't Dry'ın devamı için geri dönüyor.

Hızlı Isı İnceleme İhtiyacı: Forma İyi Bir Geri Dönüş

Need For Speed ​​Heat mükemmel değil, ancak Need For Speed'in bir süredir gördüğü en iyi oyun ve hayranlar için bolca sokak yarışı heyecanı sunuyor.

Earth Defense Force: Iron Rain İnceleme - Janky Starship Troopers

Earth Defense Force: Iron Rain, oyun olması gerektiği kadar iyi tasarlanmış olmasa bile, üçüncü şahıs nişancı eğlencesinde buggy ustalık sınıfıdır.

Balan Wonderworld Review: A Far Cry From A Wonderland

Balan Wonderworld, Square Enix ve saygın yönetmen Yuji Naka'dan beklenen büyülü deneyimi sağlayamayan yumuşak bir 3D platform oyunudur.

Yangın Amblemi: Üç Ev: Cindered Shadows DLC İncelemesi - Kesinlikle Buna Değer

Fire Emblem Three Houses: Cindered Shadows DLC, temel oyunu harika yapan şeylerin yoğunlaştırılmış bir teklifini sunar ve serinin hayranları için sahip olması gereken bir şeydir.

Devil May Cry 3 Special Edition Review: Ödüllendiren Henüz Modası geçmiş

Devil May Cry 3 Special Edition, Devil May Cry serisine alışkın olanlar için eğlenceli bir deneyim ama modası geçmiş bulmayanlar için.

Samurai Shodown NEOGEO Koleksiyon İncelemesi - Özel, Ama Kesinlikle Mükemmel Değil

Samurai Shodown NEOGEO Koleksiyonu, serinin tarihini sağlam bir pakete sığdırıyor, ancak hiçbir eğitim modu, müze olarak bir oyundan daha iyi olduğu anlamına gelmiyor.

Pokémon Sword & Shield İncelemesi: Çılgınca Eğlenceli

Pokémon Sword & Shield, serinin en iyi özelliklerine layık bir mirasçıdır ve birkaç tökezlemeyle geleceğe doğru atılan harika bir ilk adımdır.

The Sims 4 Realm of Magic Game Pack Review: Büyüleyici Yeni Bir Dünya

Sims 4'ün Realm of Magic Oyun Paketi, Sims fanatikleri için yeniden ziyaret etmek için birçok ilgi çekici nedenle dolu kapsamlı bir fantezi içeriği paketidir.

Bu Polis 2 İncelemesi: Aşırı Hırslı Bir Karışıklık

Bu Polis 2, tabağına biraz fazla şey katan ve çok kısa sürede biten bir devam filmi. Harika fikirlere ve kötü icraata sahip bir oyun.

Battlefleet Gothic: Armada 2 İnceleme - Acımasız Ama Sürükleyici Uzay Savaşları

Battlefleet Gothic: Armada 2, sağlam strateji oyunu ve bazı muhteşem anlarla Warhammer 40.000 video oyunu dünyasının daha iyi bir ucunda.

AI: Somnium Dosyaları İncelemesi - Bakmaya Değer

Aptalca şakalar ve asılsız 'bulmacalar' olsa bile, AI: The Somnium Files, her zaman heyecan verici yönlerde kıvrılan ve dönen sürükleyici bir gizemdir.