Batman Yazara Başladı Ra’nın Al Ghul Ölüm Fan Teorisi

Senarist David S. Goyer, Ra's al Ghul'un ölüm sahnesi ve çizgi roman ölümsüzlüğü ile ilgili popüler bir Batman Begins fan teorisini çürütür.

Comic-Con 2010 Cumartesi Programı: TV Paneli Seçimlerimiz

San Diego Comic-Con 2010 için Üçüncü Gün programını inceliyoruz. 24 Temmuz Cumartesi için TV paneli seçimlerimize göz atın.

DC Universe İçin Adalet Ligi - Ölümcül Beş Animasyon Filmi Açıklandı

DC Entertainment, DC Universe dijital platformu için San Diego Comic-Con 2018'de Justice League vs The Fatal Five animasyon filmini duyurdu.

Seslendirme Oyuncusu, Superman'in Ölümü Filminin 'Korkunç İyi' Kıyamete Sahip Olduğunu Söyledi

Animasyonlu DC Comics filmi 'Death of Superman'de Süpermen'i canlandıran aktör Jerry O'Connell, filmin' korkunç bir iyi 'olduğunu söylüyor Doomsday.

DC'nin Teen Titans Go'sunda Stan Lee'nin Cameo'su Var! Film

Stan Lee, kendisini DC Entertainment'ın animasyonlu Teen Titans Go'da görünürken bulduğunda bugüne kadarki en beklenmedik kamera hücresini yapıyor! Filmlere.

Godzilla: Canavarların Kralı Fragmanı Comic-Con 2018'de Tanıtıldı

Godzilla: Canavarların Kralı fragmanı San Diego Comic-Con 2018'de gösterime giriyor ve Godzilla'yı eşit büyüklükte üç canavarla karşı karşıya getiriyor.

Ömür Boyu Hallmark'a Karşı: Ömür Boyu Noel Filmlerinin En İyi Olmasının 7 Nedeni (& Hallmark'ın Filmlerinin Neden 7 Nedeni)

Lifetime vs Hallmark, her yıl çok sayıda Noel romantizm filmi üreten bir savaş, ancak hangi ağ bunu en iyi şekilde yapıyor?