Neden Labirent Koşucusu: Ölüm Tedavisi Gecikti

Neden Labirent Koşucusu: Ölüm Tedavisi Gecikti

Labirent Koşucusu: Ölüm Tedavisi, Dylan O'Brien'ın sette ciddi bir kazada kendini yaralaması sonrasında neredeyse bir yıl ertelendi.Labirent Koşucusu: Ölüm Tedavisi uzun bir bekleyişin ardından nihayet bu hafta sinemalara geliyor. James Dashner'ın aynı roman serisine dayanan distopik serinin son bölümü, başlangıçta Şubat 2017'de sinema salonlarını vurmayı amaçlıyordu. Bununla birlikte, Dylan O'Brien'ın maruz kaldığı bir yaralanma nedeniyle tüm prodüksiyon askıya alındı.

cliff curtis neden yürüyen ölülerden korktu?

Filmin ana çekimleri 14 Mart 2016'da Vancouver, British Columbia'da başladı, ancak sadece dört gün sonra filmlerde Thomas'ın baş rolünü oynayan aktörün ciddi şekilde yaralandığı ve hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Yapımcılar filmi aynı yılın Mayıs ayına kadar çekmeye devam edebileceklerini umuyorlardı, ancak O'Brien'ın yaralarının aslında düşündüklerinden çok daha ciddi olduğu ve iyileşmek için önemli miktarda zamana ihtiyacı olacağı ortaya çıktı. Bu, doğal olarak, prodüksiyonda daha uzun bir gecikmeye ve dolayısıyla da çıkış tarihine yol açtı: Kazadan birkaç ay sonra filmin Ocak 2018'de gösterime gireceği doğrulandı (başlangıçta 12 Ocak, daha sonra 27 Ocak olarak değiştirildi).
İlgili: Labirent Koşucusu: Ölüm Tedavisi İncelemesi - Üçleme Omuz Silkme İle Biter

iddialı bölüm 2 olacak mı

Haberlere göre kaza, birçok kişinin filmin başında gerçekleştiğine inandığı bir dublörün çekilmesi sırasında meydana geldi ve iddiaya göre bir araçtan çekildi ve başka bir araçtan çarptı. Yaralarının beyin sarsıntısı, yüz kırığı ve beyin travması içerdiğine inanılıyordu. Oyuncu geçen yıl filmi tanıtırken ilk kez yaralarından ve iyileşmesinden bahsetti. Amerikan Suikastçısı . Söyledi Akbaba:Sadece günlük rutinimde çok fazla işlev kaybettim. Her gün ortaya çıkmak ve işten sorumlu olmak bir yana, sosyal durumlarla başa çıkabileceğimi hissettiğim bir noktada bile değildim. Sette uzun saatler, bir performans sergilemek ve bir film taşımak ... sadece avuç içlerinizi terletiyor. Ve sonra bir yanım da vardı, bu insanların hepsinin bana hala e-posta göndermesi, kontrol etmesiyle, çok kızacaktım. Sanki sete ne zaman geri dönebileceğimi gören [olan] bir prodüktörden haber alsaydım, çıldırırdım. Bu beni gerçekten çok sinirlendirir.Sonunda geri döndü ve prodüksiyon Mart 2017'de bu kez Güney Afrika'nın Cape Town kentinde çekime devam etti. Üç ay sonra Haziran ayında sona erdi. Labirent koşucusu Dylan, yönetmen Wes Ball ve oyuncular Thomas Brodie-Sangster, Kaya Scodelario ve Will Poulter için yolculuk.

Büyük üretim sarsıntısına rağmen, öyle görünmüyor Ölüm Tedavisi bitmiş filmde çok az ya da hiç not belirtisi olmayan gecikmeden büyük ölçüde etkilendi. Ile konuşmak Ekran Rantı Geçen yıl, Scoderlario bunun esas olarak oyuncu kadrosu ve yönetmen arasındaki yakın ilişkiden kaynaklandığını ve üç filmden fazlasını oluşturduğunu, yani aralarındaki enerjinin hemen geri alındığı anlamına geldiğini söyledi.

Sonraki: Labirent Koşucusu: Ölüm Tedavisinin Sonu Açıklandı

taht oyunları hangi sırayla okunur
Anahtar Yayın Tarihleri
  • Labirent Koşucusu: Ölüm Tedavisi (2018) Yayın tarihi: 26 Ocak 2018