Supergirl 6. Sezondan Neler Beklenir?

Supergirl 6. Sezondan Neler Beklenir?

Supergirl, dizinin son sezonu olarak onaylanan 6. sezon için yenilendi. İşte şovun çıkış tarihi ve hikaye detayları hakkında bir güncelleme.Uyarı: Bu özellik hakkında SPOILER içerir. Süper kız 5. sezon finali.

brandi ve jarrod evli işi iptal etti

Son güncelleme : 8 Mart 2021
Süper kız 6. sezon için yenilendi ve daha sonra bunun son sezonu olduğu doğrulandı. Arrowverse serisinin beşinci sezonu, Mart 2020'de başlayan pandemi ile ilgili üretim kesintileri nedeniyle kısa kesildi. Bu, Arrowverse slate'i her yerde kesilmiş sezonlarla bıraktı. 5. sezonun bitmesine kısa bir süre kala, Süper kız yıldız Melissa Benoist, kocası Chris Wood ile birlikte ilk çocuklarını beklediklerini duyurdu. Aktrisin doğum izni geri dönüşünü erteledi Süper kız Sonunda baş yıldız olmadan 2020 sonbaharında çekime başlayan 6. sezon. İyi haber şu ki, şovun nihayet altıncı ve son sezonu için bir prömiyer tarihi var.

Okumaya devam etmek için kaydırmaya devam edin Bu makaleyi hızlı bir şekilde başlatmak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın.

Olaylar Süper kız 5. sezonda Kara Danvers ve müttefikleri bir dizi yeni zorlukla karşı karşıya kaldı. Bunların başında, memleketleri National City'nin, Dünya-38'den yeni Earth-Prime'a taşınması vardı. Sonsuz Dünyalarda Kriz . Bu cesur yeni dünyanın tarihi, Lex Luthor'u kötü şöhretli bir suç dehası yerine bir kahraman yapmak için yeniden yazıldı. Aslında, Luthor şu anda dünyanın en saygın adamlarından biri ve DEO'nun sahibi, onu etkili bir şekilde Alex Danvers, Kara ve Brainy'nin patronu yapıyor.İlgili: Supergirl Sezon 5, Alex Danvers'ı Arrowverse'in En Son Vigilante'si Olarak AyarladıFarklılıklarına rağmen, Luthor ve Supergirl, binlerce yıldır insanlığı manipüle eden ölümsüz uzaylılar tarafından desteklenen gizemli bir grup olan Leviathan şeklinde ortak bir düşmanla karşı karşıya kaldılar. Kahramanlar, Leviathan'a ve yeni bir sanal gerçeklik platformu kullanarak halkı köleleştirme planlarına karşı koymaya çalışırken, Luthor, Leviathan'ı perde arkasından manipüle ederek, onları içeriden yıkmak için bir fırsat ararken kendi güç tabanını artırdı. Neyse ki Kara, Sezon 5 finaline girerken beklenmedik bir müttefik kazandı: Sezonun başlarında Supergirl'ün gizli kimliği konusunda kendisine güvenmediğini keşfettiğinde Kara'nın arkadaşlığını reddeden Lena Luthor. Sezonun sondan bir önceki bölümü (şimdi sezon 5 finali olarak hizmet veriyor) Lena'nın inatçılığı için özür dilemesi ve Supergirl'ü kardeşinin planladıkları konusunda uyarmasıyla sona erdi.

Supergirl 6. Sezon Çıkış Tarihi

Süper kız Diğer tüm Arrowverse şovlarıyla birlikte Ocak 2020'de 6. sezon için resmen yenilendi. CW, koronavirüsün neden olduğu üretimdeki gecikmeler nedeniyle tüm normal serilerini kış/ilkbahar 2021'e kadar erteledi. Süper kız The CW geri dönüş tarihlerini açıkladığında başlangıçta programda değildi. Yarasa Kadın , Siyah yıldırım , Flaş ve dizi prömiyeri Süpermen ve Lois . Ancak, Süper kız 6. sezonun 30 Mart 2021 Salı 21:00 ET'de başlayacağı doğrulandı. Gösteri, spinoff serisi için gün ve zaman aralığını alarak yeni bir gecede başlayacak. Süpermen ve Lois. İkincisi, 18 Mayıs'ta ikinci yarısı ile tekrar yayında olacak. Süper kız 6. sezon, son bölümlerini tamamlamak için 2021 yazında geri dönüyor.

yüzük kardeşliğinde aragorn kaç yaşında

Supergirl 6. Sezon Hikaye Detayları

Verilen Süper kız 5. sezonun orijinal finalinin son dakikada yeniden yazılması gerekti, 6. sezona büyük kötü gidişi tahmin etmek neredeyse imkansız. Lex Luthor'u oynayan aktör Jon Cryer'a göre, orijinal finalin bazı bölümleri çekildi ve kullanıldı, ancak tamamı. etraflarına yeni sahneler yazıldı. Cryer'a göre bu, tamamen yeni bir sonla sonuçlandı. karakterimin engellenme şekli artık gerçekleşmiyor. Ben de 'Ah, yenilmedim mi? Bir dakika, bu hoşuma gitti!' Bu, Luthor'un Süper Dostlar tarafında bir diken olmaya devam edeceğini gösteriyor. Süper kız 6. sezon.

ana tehdit iken Süper kız 6. sezon bilinmiyor, onaylandı ok John Diggle (David Ramsey), son sezonda bir noktada National City'ye gelecek. Ramsey ayrıca dizinin 12. bölümünü de yönetecek. Süper kız Dizi yıldızı Azie Tesfai (Kelly Olsen'i oynuyor) ve J. Holtham tarafından ortaklaşa yazılan ve ağırlıklı olarak Kelly'ye odaklanacak olan 6. sezon. Başka yerlerde, muhtemelen 5. sezondan sonra karakter geliştirmeleriyle ilgili bazı sarsıntılar olacak.

Alex Danvers aldı maskeli kanunsuz olarak yeni bir rol 6. sezonda kız kardeşiyle birlikte sahadaki dinamik çalışmasını şüphesiz değiştirecek olan 5. sezon finalinde J'onn J'onzz, Beyaz Marslı direniş lideri M'Gann M'orzz ile romantik bir ilişkiye yeniden başlayacak gibi görünüyor. . Bunun ötesinde, hayranlar, Lena Luthor'un bir sonraki maceralarında Süper Arkadaşlar'a katılmasıyla uzlaşmış bir Brainiac-5 ve Dreamer görmeyi bekleyebilirler. Sezon ne olursa olsun, hayranlar 6. sezonun ne olduğunu öğrenmeye hazır. Süper kız sunmak zorunda kalacak.