Her American Horror Story Sezonunun En Sempatik Karakteri

Her American Horror Story Sezonunun En Sempatik Karakteri

9 sezonun ardından American Horror Story'nin karakter kadrosunda kötü adam ve canavar sıkıntısı olmadığı açık. Ama bazıları sempatik.Amerikan korku hikayesi Ryan Murphy ve Brad Falchuk tarafından yaratılan tanınmış bir antoloji FX serisidir. Dokuz sezondan sonra, oyuncu kadrosunu oluşturan kötü adam ve canavar sıkıntısı olmadığı açık. Ne de olsa şov, perili bir ev, sığınma evi, bir cadı meclisi ve hayranların daha fazlası için geri gelmesini sağlayan çok daha rahatsız edici anlatıları içeren şok faktörleri ve hikayeleri etrafında dönüyor.

İLGİLİ: Amerikan Korku Hikayesi: Tüm Zamanların En Çok Nefret Edilen 10 Karakteri
Ancak koyun kılığına giren sürüngenler ve kurtlar arasında, diğerlerinde iyiliği gören ve karanlıklar arasında ışık olan sempatik karakterler vardır. Elbette, dolapta kendi iskeletleri olabilir, ancak dizideki nadir kahramanlar olarak baktılar.

9Cinayet Evi: Vivien Harmon

En başından beri, Vivian Harmon (Connie Britton), kapsamlı bir travma geçirmiş küçümsenmiş bir eş olarak algılandı. Yakın zamanda düşük yapmakla kalmamış, bencil kocası Ben'in (Dylan McDermott) Hayden (Kate Mara) adlı bir öğrenciyle ilişkisi olmuştur.Ailesini ve evliliğini kurtarmak için ülke çapında hareket eden Vivian'ın hayatı pek iyiye gitmez. Ben'i affeder, eksantrik komşulara iyi davranmaya çalışır ve hatta hizmetçi Moira O'Hara'da (Frances Conroy) bir arkadaş bulur. Öfkeli kızı Violet (Taissa Farmiga) ve onun ölmesini isteyen ruhlar arasında, grubun en sempatik karakteri Vivian'dır. Geri dönmesi gereken tüm karakterlerden Vivian Harmon Cinayet Evi biridir .70'lerin şovundaki aktörler kaç yaşındaydı

8İltica: Kit Walker

Kit Walker (Evan Peters), karısı Alma'yı (Britne Oldford) öldürmekle suçlandığında sopanın kısa ucunu aldı, ancak İltica , umutlu kaldı ve hatta diğer hastalara baktı. Daha da kötüsü, aynı zamanlarda kadınları öldüren bir seri katil olan 'Kanlı Yüz' olarak adlandırıldı.

En sempatik hareketi sonunda Kit Briarcliff'ten kurtulduğunda gelir. Rahibe Jude (Jessica Lange) akıl hastanesine kabul edildikten sonra bir delilik nöbeti geçirir. Gidecek bir yeri olmayan Kit onu yanına alır ve ağrı kesici ilaçlardan detoks yapmasına yardımcı olur. Jude, Kit ve ailesiyle bağ kurar, hayatını mutlu bir notla ve kendi adına bir tür kurtuluş hikayesiyle bırakır. Evan Peters, birçok korkunç ve manipülatif karakter oynadı. Amerikan korku hikayesi ama Kit Walker en masumlarından biri.

7Meclis: Cordelia Foxx

meclis hikayesinde çok az kahraman veya ışık var, bu yüzden sezon en iyilerden biri olarak kabul ediliyor. Ötesinde Coven's en korkunç sahneler ve güzel kostümler, Cordelia Foxx'un (Sarah Paulson) meclis ve dış tehditlerle olan yolları, onu gerçek Yüce ve en sevilen kılıyor.

İLGİLİ: Amerikan Korku Hikayesi: 10 Coven Mem Hayranları Sevecek

Fiona Goode (Jessica Lange) ve Madison Montgomery (Emma Roberts) gibi birçok karakter sadece kendilerini önemser. Yine de, her seferinde Cordelia diğerlerinin üzerine çıkar ve meclis için adım atar. Olay yerinde: Kızları korumak için gözlerini oyuyor ve sonunda Fiona'nın bencil niyetlerine ayak uyduruyor. O çok beklenen bir görünüm yaptığında kıyamet , korkunç fedakarlıklar yaparken insanlığı kurtarmaya hazırlanırken kendini gerçek bir lidere dönüştürdü.

6Ucube Gösterisi: Ethel Darling

Ethel Darling (Kathy Bates), Jimmy Darling'in (Evan Peters) annesidir ve 'Sakallı Kadın' olarak bilinir. Bir zamanlar öfkeli ve tacizci Dell Toledo (Michael Chiklis) ile evliydi ama başka bir kadın için terk edildi. Alkol bağımlılığıyla savaştıktan sonra, Elsa Mars'ın (Jessica Lange) gezici sirkiyle bir ev buldu, ancak onun zorlukları sezon boyunca yaygın.

tüm zamanların en iyi ps vita oyunları

Ama her şeye rağmen Ethel sezonun en sempatik karakteri. Elsa'ya sadık kalır ve grubun resmi olmayan 'Anne Tavuğu'dur, çünkü koruyucu olmaya devam eder ve öbür dünyada bile liderlik gösterir. Kathy Bates'in harika bir kariyeri ve rolleri var. Amerikan korku hikayesi onun en iyilerinden biri olarak kal.

5Otel: Liz Taylor

Büyüleyici Kontes olarak Lady Gaga'nın rolü otel zirveye çıkmak zor ama Liz Taylor (Denis O'Hare) serinin en unutulmazlarından biri. Liz sezonda sağlam ve gerçek bir güç olarak kalırken, birçok karakter Hotel Cortez'e giriyor ve çoğu zaman asla çıkmıyordu.

Otel barmeni olarak Liz, müşterilere bir tavsiyede bulunmaya her zaman hazırdı ve tüm bunlar boyunca Kontes'e sadıktı ve Iris (Kathy Bates) ile arkadaş oldu. Zulüm ve kötü muameleye maruz kaldı, ancak hepsinin üzerine çıktı ve korkusuzluk ve güçlü bir değer duygusu yansıttı. Her yönden Liz, etrafındakilerin süreçte mutlu ve rahat olmasını sağlar. Hayranların bu sezonu izlerken kafalarının karışabileceği birkaç şey olabilir, ancak Liz Taylor'ın karakteri tüm sezon boyunca değişmez.

4Roanoke: Audrey Tindall

Roanoke, hayranlar için dizinin parlayan ışığı olmayabilir, ancak onu unutulmaz kılan anları vardı. Gerçek hayattaki Roanoke Kolonisi'nden ve iyi bilinen korku filmi referanslarından alınan tarihi kesitlerden, özellikle mevcut duruma biraz sempati gösteren bir karakter vardı.

yüzüklerin efendisinde elf kral

İLGİLİ: Amerikan Korku Hikayesi: Roanoke Hakkında Anlamsız 10 Şey

Audrey Tindell (Sarah Paulson), bu sezonun tüm bencil ve aşağılık kötü adamları arasında biraz sempatik bir karakter. Öldürüldükten sonra Shelby Miller için pişmanlık duyuyor (ayrıca Paulson) ve yardım için ormana körü körüne koşuyor. Dışarıda ne olduğunu ya da kim olduğunu bilmeden, cesareti onu listenin en üstüne koyuyor.

3Tarikat: Kış Anderson

Winter Anderson (Billy Lourd), erkek kardeşi Kai Anderson (Evan Peters) ve diğerleriyle birlikte, başından beri zordu. Politik bakış açısı Kai'den tamamen farklıdır, ancak ona sadık kalır. Winter'ın sempatisi pek iyi gitmiyor ama sezonun en sevilen karakterlerinden biri olmaya devam ediyor ama kolayca ikna ediliyor.

pısırık bir çocuk rodrick'in yeni günlüğü

Kardeşine olan bağlılığı göze çarpıyor ve Kai bundan tam anlamıyla yararlanıyor. İçinde çok fazla sempatik karakter olmamasına rağmen Kült Kai'nin aşağılık bir insan olduğunu bilmesine rağmen, Winter'ın en önemli kişiye olan amansız sadakati neredeyse takdire şayandır.

ikiKıyamet: Mallory

kıyamet önceki sezonlardan hayranların en sevdiği karakterlerin yanı sıra hikayeler içeren karmaşık bir sezon. kıyamet geçmişe dönüşler, büyücülük ve yeni bir Supreme'den oluşur. Mallory'nin (Billie Lourd) güçlü bir cadı olduğuna inanılır, ancak başlangıçta Outpost 3'teki Coco St. Pierre Vanderbilt'in (Leslie Grossman) asistanı olduğu düşünülür.

Gerçekte kim olduğunu bilemeyen Mallory, kendi gücüne ulaşır. Yaşayan Deccal olan Michael Langdon'ı (Cody Fern) yenmek için Cordelia ve meclisin geri kalanıyla takım kurması gerektiğini fark eder. Michael ve cadılar arasındaki savaştan sonra, Queenie'nin (Gabourey Sidibe) hayatını, onu Hotel Cortez'de kalması konusunda uyararak kurtarır ve Madison'ı yeraltı dünyasından geri getirmeyi planlar. Sonunda Mallory, gerçek kimliğinin tamamen hazır olmayı planladığı yeni bir Deccal'e hazırlanmak için ortaya çıktığını biliyor. Bu sezonda kayda değer bir söz Cordelia'dır çünkü tüm planı o yönetti ve Mallory'nin güçlerini geri kazanmak için kendini feda etti.

11984: Brooke Thompson

Brooke Thompson (Emma Roberts), 1984'teki arkadaşları arasında en masum karakterlerden biridir. Bir düğünün kan banyosundan ve Richard Ramirez'in (Zach Villa) dairesine girmesinden sonra çok zor günler geçirmiştir, bu yüzden klasik 'Final' olduğunda. Kızım, 'gerçek renkleri ortaya çıkıyor. Brooke saf olabilir ama o güçlü ve Bobby Richter (Finn Wittrock) gibi sesi olmayanların yanında yer alıyor.

Tüm denemeleri ve sıkıntılarından sonra, Bobby'nin Bay Jingles'ın (John Carroll Lynch) oğlu olduğu ortaya çıkınca ikinci bir şans vermeye ve onu Redwood Kampı'nın dehşetinden korumaya çalışır.