Danganronpa 3: Dizide Hayranların Kaçırdığı 10 Şey

Danganronpa 3: Dizide Hayranların Kaçırdığı 10 Şey

Danganronpa v3, popüler serinin bir sonraki taksitidir ve en dikkatli hayranların bile kaçırmış olabileceği birkaç şey vardır.Danganronpa 3 oyun serisini bağlayan anime sezonu sonucuydu. Sonuç olarak, Umutsuzluktan Kalanların sonuncusu yenildi, Hopes Peak Academy için yeni bir ilke seçildi ve akademinin diğer öğrencileri ve personeli ile tanışıyoruz.

İLİŞKİLİ: Tokyo Ghoul Seviyorsan İzlenecek Korku Anime Dizisi
Serinin geri kalanının aksine, Danganronpa 3 hiçbir deneme yapılmadı çünkü hiçbir zaman bir oyun olması amaçlanmadı. Bunun yerine, Remnant of Despair, Junk Enoshima'nın rüyasını tamamlamaya çalışırken, karakterler hayatları için son bir savaş içindedir. Sonunda, birinci ve ikinci oyunun karakterleri, efsanevi hikayeyle tanışır ve sonuçlandırır. Danganronpa . Tabii ki, bu kadar Danganronpa V3 . İşte sezondan kaçırmış olabileceğiniz bazı ayrıntıların bir listesi ve bu iki olay.

10Umutsuzluk Arkında Değişiklikleri Açmak

Danganronpa oyunlarıyla anime'den çok daha ünlü ve popülerdir, bu nedenle birçok hayran, oyunun güzel ve sembolik açılışına hayran kaldı. Danganronpa 3'ler Umutsuzluk Arkı. Cinayet oyununa doğrudan giren Future Arc'ın aksine, Despair One, herkesin iyi vakit geçirdiği, gönülsüz bir okul hayatına başlar. Açılış, pastel renkleri ve havadar şarkılarıyla bunu yansıtıyor.Bununla birlikte, Umutsuzluk Arkı'na doğru ilerlerken açılışı izlemeye devam ederseniz, öğrencilerin ve öğretmenlerinin gözlerinin sonunda kırmızı olduğunu ve bir zamanlar pastel renklerin daha koyu olduğunu fark edebilirsiniz. Ayrıca Ultimate Despair benliğiyle açılışta yer değiştiren Hajime de var.9Pembe Kırmızı Kana Karşı

Hayranlar bunu görünce şaşırdı Danganronpa 3'ler Future Arc'ın aslında kıpkırmızı kanı vardı. Herşey Danganronpa içerik tipik olarak parlak pembe kandan tanınır. Peki kan renginin aniden değişmesinin nedeni neydi? Başlangıçta pembe kanın nedeni, daha yoğun görüntülerin bir kısmını sakinleştirmekti. Ayrıca bir çok kara komedi ve genel olarak tuhaflık serinin bir parçası olduğu için stil açısından da mantıklıydı.

İLGİLİ: Karakterlerine Benzeyen 20 Çarpıcı Video Oyunu Cosplay Oyuncusu

Sadece hayranlardan kan renginin neden değiştiğine dair teorilerimiz var. Bazı hayranlar, karakterlerin artık öğrenci olmadığına inanıyor, bu yüzden daha acımasız bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalıyorlar.

ne zaman olacak ve zarafet netflix'te olacak

8Pokemon Referansı

Bu dizi, özellikle anime ve video oyunları söz konusu olduğunda referansları sever. Elbette, Despair Arc'ta bir Pokemon referansı var. Chisa, kayıp öğrencilerini aramak için koşuşturduğu zamandır.

Bir eğitmen gibi, Nekomaru'dan Akane'yi yakalamasını ister. Onu etle cezbeder ve sonunda bayılır. Ardından Chisa, 'Bir sınıf arkadaşı yakaladık' diyerek video oyunu / anime referansını tamamlıyor.

7Saionji'nin Outro'da Büyüdüğünü Görüyoruz

Ultimate Dancer Saionji, sınıfının en küçüğü olarak biliniyor. Ancak Dangonronpa 2 , bir gazetede resmini bularak büyümesini hızlandırdığını öğreniyorsunuz.

İLGİLİ: En Çılgın 10 Anime Saç Modeli

Büyüme atağı Umutsuzluk Arkı'nda olur. Bununla birlikte, Despair Arc bölümlerinin sonundaki outro'yu izlerseniz, artistik çizimlerde de büyümesinin gerçekleştiğini göreceksiniz. Hatta ilk oyunda görüldüğü gibi aynı pistte çalışan bir sınıf bile var.

6Chiaki, Outro'nun Sonunda Arkadaşlık Parçalarını Tutuyor

Mahkemeler ve cinayet varken Danganronpa oyunların bir diğer büyük yönü de karakterlerle arkadaşlık kurmaktır. Oyunlarda kiminle takılacağını seçmek ve hakkında daha fazla şey öğrenmek için boş zamanın olur. Arkadaşlık puanlarını maksimize edebilirsin Danganronpa 2 onlarla her taktığınızda altı parçadan birini alarak.

Umutsuzluk Arkı çıkışını sonuna kadar izlerseniz, Chiaki'nin yıldız gibi görünen şeyi tutan bir resmini göreceksiniz. Ancak, daha yakından incelendiğinde, 2. oyundaki arkadaşlarınızla takılmaktan aldığınız altı parça var!

5Kodaka Paskalya Yumurtası

Despair Arc'da tüm bir sınıf öğrencilerini takip etmenin yanı sıra, Hajime'nin Ultimate Despair'e nasıl dönüştüğünü de öğreneceğiz.

Arkın ilk bölümünün sonunda, Hajime'nin öğrenci dosyasını gösterir. Kanının A tipi olduğunu, 1 Ocak'ta doğduğunu öğreniyoruz ve hangi liseye gittiğini görüyoruz. Lise, 'Kodaka Lisesi' olarak listelenmiştir. Bu, kolayca gözden kaçan bir Paskalya yumurtasıdır. Danganronpa'nın adı Kazutaka Kodaka. Bu yüzden Hajime'nin lisesine onun adı verildi.

4Nagito Sanat Kitabı Detay Paskalya Yumurtası

Danganronpa sanat kitabına göre, Nagito Go taşlarını seviyor. Bilmeyenler için Go taşları, 'Go' adlı bir Çin oyunu için kullanılan siyah beyaz taşlardır.

Nagito'nun sanat kitabındaki sayfasına göre, taşları ona umutla çaresizlik arasındaki mücadeleyi hatırlattığı için seviyor. Kitap, 'Beyaz ve siyah, yani umut ve umutsuzluk çatışıyor, hayatta kalmaları üzerine bahis oynuyor, bu da Komaeda'nın kalbinin hızlı atmasına neden oluyor.' Bu, Umutsuzluk Arkı'na konulmuş bir ayrıntıydı. Danganronpa 3 . 4. bölümde, bomba şalteriyle birlikte çantasının içinde iki tane Go taş kavanozu görebilirsiniz.

3Nagito'nun Seslendirme Sanatçısı Umutsuzluk Arkı'nda Bitiş Temasının Şarkıcısı

Nagito'nun Japonca sesi Megumi Ogata tarafından çalınır. Filmin en popüler karakterlerinden biri olduğu için aslında Nagito olarak karakter içinde şarkılar söyledi. Danganronpa dizi.

İLİŞKİLİ: Tüm Zamanların En İyi 9 Kumar Animesi

Şarkılarından biri olan 'Zettai Kibō Birthday' aslında Despair Arc'ın bitiş şarkısı olarak hizmet veriyor. Bunun aslında Nagito'nun sesi olduğunu bilmiyorsan, bitiş teması kesinlikle yeniden dinlemeye değer. Nagito'nun Japonca sesini kesinlikle tanıyabilirsiniz.

ikiMahiru'nun Hafıza Tutarsızlığı

Despair Arc'ın büyük bir kısmı, aslında Danganronpa 2, Mahiru'nun kurban ve Peko'nun katil olduğu yer. Bu, Mahiru ve arkadaşı Sato'nun Fuyuhiko'nun küçük kız kardeşi Natsumi tarafından zorbalığa uğradığı okul hayatlarında yaşanan bir trajediden kaynaklanıyordu. Sato sonunda Natsumi'yi öldürür ve bu da Fuyuhiko'nun intikam için onu öldürmesine yol açar.

Ancak, öğrendiğimiz küçük bir ayrıntı Danganronpa 3 Sato ve Mahiru ortaokulda arkadaştı. Bu, ikinci oyunla tutarsızdır çünkü sadece lise anıları silindi ve Mahiru'nun Sato ile ilgili hiçbir anısı yoktu. Bu, Mahiru'nun öldürülmesine ve oyunun duruşmalarından birine yol açan ayrıntılardan biri olan hafıza eksikliği olduğu için büyük bir sorun olarak çerçevelenebilir.

1Hajime'nin Ailesi Değiştirilmesine İzin Verdi

Despair Arc, hayranlarına Hajime'nin neden Ultimate öğrencisi olmayı kabul ettiği konusunda fikir sahibi oldu. Güvensizdi ve nihai öğrencileri kıskandı.

Ancak, altıncı bölümde bilgisayar ekranı bilgilerine bakarsanız, okulun bir şekilde Izuru projesi için ebeveynlerinden izin aldığını öğrenince dehşete düşmüş olabilirsiniz. Metin, velilerin, projenin sonuçlarından hiçbirinden okulun sorumlu olmayacağı konusunda hemfikir olduklarını gösteriyor.

Bu çılgınlık, değil mi? Kanıt olmamakla birlikte, ebeveynlerin Izuru projesinin tüm kapsamını bilmemesi çok muhtemeldir. Aslında, okul açıkça yalan söyleyebilirdi. Ne de olsa Izuru, okulun bir öğrenci üzerinde deney yapma günahları yüzünden ironik bir şekilde yozlaşmıştı.