Kuzuların Sessizliği Netflix, Hulu veya Prime'da mı? Çevrimiçi Nerede İzlenir

Kuzuların Sessizliği Netflix, Hulu veya Prime'da mı? Çevrimiçi Nerede İzlenir

Kuzuların Sessizliği, Anthony Hopkins'i Hannibal Lecter olarak tanıtan klasik bir gerilim filmi, ancak Netflix, Hulu veya Prime'da mevcut mu?Son güncelleme: 28 Ekim 2020

Klasik gerilim mi Kuzuların Sessizliği Netflix, Hulu veya Amazon Prime'da mevcut mu? Hannibal Lecter ekran çıkışını 1986'lar ile yaptı. İnsan avcısı Thomas Harris'in romanından uyarlanmıştır. kırmızı Ejderha . Süre İnsan avcısı şimdi büyük bir gerilim olarak kabul edildi, film o sırada başarısız oldu. Brian Cox, filmde Hannibal olarak ürpertici ve abartısız bir dönüş yaptı, ancak karakterin on dakikadan az ekran süresi var. Rağmen İnsan avcısı başarısız oldu, stüdyolar hala Harris'in devam romanını uyarlamaya hevesliydi Kuzuların Sessizliği .
Gene Hackman başlangıçta filmin yönetmenliğini üstlendi ve Kuzuların Sessizliği Hannibal'i oynamak için sıraya girdiği bildirilmesine rağmen, onun yerine Jack Crawford için ayrılmıştı. Hackman sonunda senaryonun şiddeti konusundaki endişeleri nedeniyle projeden ayrıldı ve Jonathan Demme onun yerine yönetmen olarak geçti. Ortaya çıkan film, kusursuz performansları, senaryosu ve yönetmenliği sayesinde kısa sürede bir klasik haline geldi. Film, Akademi Ödüllerini de süpüren ender korku filmi ve Hannibal o zamandan beri ikonik hale geldiğinden Hopkins'in dönüşü.

Okumaya devam etmek için kaydırmaya devam edin Bu makaleyi hızlı bir şekilde başlatmak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın.

İlgili: Hannibal Kuzuların Sessizliğini Nasıl Yeniden Biçimlendirebilir?Anthony Hopkins, 2001'lerin rolünü yeniden üstlenirken Hannibal ve prequel kırmızı Ejderha her ikisi de kalitesiyle yaşayamadı Kuzuların Sessizliği ve oyuncu daha sonra geri döndüğü için pişmanlık duyacaktı. Hem yeni gelenler hem de geri dönen hayranlar için, Kuzuların Sessizliği şu anda ABD'de Netflix, Showtime ve PlutoTV'de yayınlanabilirken, film İngiltere'deki Amazon Prime'da da izlenebiliyor.Daha fazla izleme seçeneği Kuzuların Sessizliği filmin YouTube, iTunes, Google Play veya Vudu'dan satın alınmasının kiralanması dahil. NBC'nin sevgilisi Hannibal dizi olayları kapsayabildi kırmızı Ejderha 3. sezonda, hak sorunları şovun yeni bir yorum yapmasını engelledi Kuzuların Sessizliği veya Clarice Starling karakterini kullanarak. Şovmen Bryan Fuller ne düşündü Hannibal'ın bu hikayenin versiyonu, Lee Pace'in kadrosu ( Galaksinin gardiyanları ) Buffalo Bill ve muhtemelen Clarice rolünde Ellen Page, ancak şov üçüncü sezonunun ardından iptal edildiğinden ve geleceği belirsiz olduğundan, bu planlar asla meyve vermeyebilir.

CBS geçtiğimiz günlerde Clarice Starling'in etrafında dönecek, geçmişini ve kariyerini araştıran yeni bir diziye yeşil ışık yaktı. Kuzuların Sessizliği Hannibal karakteri dahil olmayacak olsa da. Jodie Foster'ın rolü tekrar ettiğini görmek harika olsa da, gösteriye dahil olması pek olası değil.