Elbiseye Evet Deyin Seviyorsanız 10 Şov Yapıyor

Elbiseye Evet Deyin Seviyorsanız 10 Şov Yapıyor

17 sezondur yayında olan realite dizisi Elbiseye Evet Deyin, büyük bir takipçi kitlesine sahip. İşte eğlenmek için 10 tane daha düğün şovu.Düğünler zamanla gelişti. Günümüzde çiftlerin geleneksel olana bağlı kalması gerekmiyor. Yaratıcı olmak için çok yer olduğu için düğünler daha eğlenceli hale geldi. Bunu akılda tutarak, popüler Pinterest panoları gibi tonlarca düğün içeriği var, Prenses gelin ve Benim Büyük Şişman Yunan Düğünüm ve tabii ki televizyon şovları. Bunlardan en popüler olanı? Tahmin ettin: Elbiseye Evet Deyin .

İLGİLİ: Netflix'te İzlenecek En İyi 10 İngiliz Reality TV Şovu
Neyse ki hayranları için Elbiseye Evet Deyin , dışarıda baya değer birçok benzer TV şovu var. Hayranıysanız izleyebileceğiniz 10 şov öğrenmek için okumaya devam edin Elbiseye Evet Deyin .

10Dört Düğün

Bu gösteri İngiliz reality TV'de başladı, ancak diğer ülkelerde kendi versiyonlarını alacak kadar popülerdi. Temel olarak, en iyi düğünü yapmak için yarışan dört gelin hakkında. Kim kazanırsa bedava bir balayı kazanır. Yargıçlar gelinlerin kendisidir. Birbirlerini yiyecek, kıyafet ve diğer konularda puanlarlar.Gösteri, farklı gelinleri stiller, beğeniler ve kişilikler açısından karıştırmaya meyilli ve bu da izlemeyi daha da ilginç kılıyor. Drama seviyeleri de tipik olarak düşüktür, gelinler genellikle iyi sporlardır.9En Ucuz Düğünler

Netflix'in Avustralya reality TV programı, En Ucuz Düğünler , yaratıcı düğünler görmeyi seviyorsanız kesinlikle görülmeye değer. Düğünler kesinlikle ucuz değil ama bu şovda yer alan aileler, özel günlerini yine de harika hale getirirken olabildiğince ucuz hale getirmeye çalışıyorlar.

İLGİLİ: Survivor: Şimdiye Kadarki En İkonik 10 İkili, Dereceli

DIY düğünleri, tahmin edileceği gibi, çok emek ve sabır gerektirir. Bu şovdaki bazı düğünler harika oluyor, ancak diğerlerinin çoğu eksik olabilir. Gösteri ucuz temasına sadık kalıyor, ancak düğünleri için sahip oldukları gelinler ve fikirlerin çeşitliliği nedeniyle tekrarlı değil.

8Büyük Şişman Çingene Düğünleri

Bu, tepeden tırnağa ve drama dolu bir şey görmek istediğinizde izleyeceğiniz dizidir. Roman ve Traveler Community gelinlerini konu alan bir İngiliz belgesel dizisi. Gösterinin en iyi kısmı? Kesinlikle elbiseler. Öne çıkan gelinler, devasa balo elbiseleri ve ışıltılı taçlarla modayı bir üst seviyeye taşımayı seviyor.

İLGİLİ: Netflix'te İzlenecek 10 Canlandırıcı Gerçeklik Şovu

Roman ve Gezgin Topluluğunun nasıl temsil edildiği konusunda gösterinin eleştirilere maruz kaldığını belirtmek gerekir. Karmaşık bir kültürleri var ve aynı fırçayla boyanıyorlar. Şov kesinlikle izlemeye değer ama izleyicileri kültür hakkında eğitmeyeceğinin farkında olmak güzel. Kabarık elbiseler için dikkat et.

7Gelinler

Bu gösteri 2004'te başladı ve en son sezonu 2018'de gerçekleşti. Reality şov genellikle her bölümde iki gelini izliyor. Düğüne giden günleri görüyoruz ve gelinin kontrol edilemez, duygusal ve bazen arkadaşlarına ve aile üyelerine düpedüz bir kabadayı olduğuna şahit oluyoruz. Bölüm düğünleriyle sona erer.

Tek sorun mu? Gösteri, gelinleri çılgın olarak çerçeveliyor, bu da gerçeklik şovları açısından biraz modası geçmiş. Şovun bu kadar uzun süredir devam etmesi, başarısı ve popülaritesi hakkında yeterince konuşuyor.

6Benim Adil Düğünüm

Bu gösteriye ünlü düğün planlayıcısı, gelin modacı, konuşmacı ve yazar David Tutera ev sahipliği yapıyor. Reality dizisi 2008'den beri yayında.

Gösteri, seçici gelinler için mükemmel düğünler planlayıp yaratan Tutera ve ekibini takip ediyor. Tutera ünlü gelinler için çalıştığından, çalışmaları ile insanları şaşırtma yeteneğine sahip olduğundan emin olabilirsiniz. Sadece bu da değil, adam sadece büyük günden üç hafta önce çalışıyor. Çılgınca.

annenle nasıl tanıştım ilk 10 bölüm

5Platin Düğünler

Bu gösterinin temeli temelde şunun tersidir: En Ucuz Düğünler çünkü lüks düğünlere odaklanıyor. Bu çiftler için para sorun değil. Lüksü, misafirlerini şaşırtmayı ve en iyinin en iyisi olmayı hedeflerler. Gösteri 2006'dan beri yayında olduğundan, bazı bölümler YouTube'da mevcuttur.

İLGİLİ: Arkadaşlara Göründükten Sonra Büyüyen 10 Oyuncu

Ortalama ailelerin karşılayamayacağı şeylerle dolu üst düzey olayları görmeyi seviyorsanız, mutlaka izlemeniz gerekir. Listedeki diğer bazı şovların aksine, bu oldukça düşük dramatik. Odak noktası pasta, elbise ve mekan gibi detaylardır.

4Gelin estetiği

Bu gösterinin kesinlikle tartışmalı olduğunu söylemeye değer. Estetik cerrahiyi benimsediği için eleştirilerle karşılandı. Aslında, Amerikan Plastik Cerrahlar Derneği, bu gösteride ödül olarak cerrahların prosedürleri gerçekleştirmesini yasakladı. Konuyu daha da korkutmak için, bu gösterinin eski bir yıldızı kocası tarafından öldürüldü.

Tüm bunları akılda tutarak, bu gösteri herkesin çayı olmayacak. 12 gelinin plastik cerrahi arzusunun gerçekleşmesi için yarıştığı rekabetçi bir seri. Kesinlikle gereksiz bir TV, ama bazen istediğimiz de bu.

3Geline söyleme

Bu İngiliz realite şovu, düğünü planlayan damatlarla ilgili. Buradaki esas, nişanlı çifte para verilmesidir, ancak anlaşma, damadın gelinle temas kurmadan tüm töreni planlaması gerektiğidir. Üç hafta boyunca iletişim kuramıyorlar ve damat her şeyi kontrol ediyor.

İLGİLİ: 11 En İyi Bravo Reality Şovu, Dereceli

Gelinin gelinliğini bile seçiyor! Bu şov gey ve lezbiyen düğünlerini içeriyor, bu yüzden temsilidir.

ikiZengin Gelin, Zavallı Gelin

2006'dan beri yayında, Zengin Gelin, Zavallı Gelin bir bütçeyle mükemmel bir düğün planlamakla ilgilidir. Gösteri, belirli bir bütçeye sahip bir çifti takip ediyor ve düğün planlayıcılarının bu bütçeyle mükemmel bir düğün yapmaya çalıştıklarını görüyoruz.

Çiçekler, elbise alışverişi, yemek, mekan seçimi görüyoruz ve her şey bir düğüne dönüşüyor. Çiftin bütçesiyle nelerin başarılıp başarılamayacağını görmek ilginç.

1Disney'in Peri Masalı Düğünleri

Mekanlar sadece peri masalı değil ve geziler ve tema parkları gibi Disney yerleri de gösteride. İnsanlar Disney'de her zaman nişanlanır ve evlenir, bu nedenle bu belgesel dizisi aracılığıyla olayların gerçekte neye benzediğine bir göz atmak eğlencelidir.