Pokémon'un Misty'sine Ne Oldu?

Pokémon'un Misty'sine Ne Oldu?

Pokémon anime, dizi boyunca Ash ile seyahat etmek için birçok farklı arkadaş getirdi, ancak hayranlar Misty'ye ne olduğunu merak edebilir.Ash Ketchum'un birçok farklı arkadaşı olmuştur. Pokemon anime, ancak dizinin birkaç uzun süredir hayranı, Kanto bölgesini birlikte gezen orijinal üçlüyü unutacak. Sırasında Pokémon Indigo Ligi Ash'e Brock ve Misty eşlik ediyor. Misty, zorluklara göğüs geren ve grubun içinde bulunduğu durumlarla ilgili fikirlerini dile getirmekte hiçbir sorun yaşamayan popüler bir kadın karakterdi. Bu nedenle, çoğu Misty'nin dizinin ilerleyen bölümlerinde Ash ve Pikachu'dan ayrıldığını görünce üzgündü ve eskimiş hayranlar muhtemelen Misty'nin geri dönüp dönmediğini merak ediyor.

Misty, Su tipi bir Pokémon eğitmeni ve Cerulean City Spor Salonu'nun Spor Salonu Lideridir. Pokémon'un Kanto bölgesi, üç kız kardeşi ile birlikte. Misty ilk kez, Pikachu bisikletini yok ettiğinde dizinin Bölüm 003'ünde görünür. Başlangıçta, mahvolmuş bisiklet için geri ödeme alma girişiminde Ash ve Pikachu ile birlikte çalışıyor. Ardından çifti sorumlu tutmaya adamışken, Ash ve Pikachu'nun Pokemon Kanto bölgesinde maceralar.
Okumaya devam etmek için kaydırmaya devam edin Bu makaleyi hızlı görünümde başlatmak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın.

İlgili: Tüm Pokémonlar İnsan Konuşmasına Yetenekli Olabilir

Misty, Bölüm 273'te Cerulean City Spor Salonunun tek Spor Salonu Lideri olmak için Ash'i geride bırakıyor. Bulbapedia , Kanto ve Johto bölgelerinde uzun bir yolculuktan sonra. Misty, arkadaşlarını geride bıraktığı için gerçekten üzgün görünse de, Ash'le en son karşılaşma sırasında karşılaşmayacaktır. Pokemon anime.Pokémon'dan Misty, Johto'dan Sonra Bölgelerde Birçok Yeniden Görünüş Yaptı

Misty, Spor Salonu Lideri sorumluluklarını üstlenip kamera hücresinde görünmeye başladığında sonsuza kadar gitmedi. Pokémon'un Yakut ve Safir ayrıca Brock ile daha büyük roller için geri dönüyoruz. Güneş ve Ay dizi. Örneğin Ash, Kanto bölgesini ziyaret ettiğinde, o ve Brock, Güneş ve Ay Pokémon'un Alolan formları Kanto formlarına. O ve Ash, Cerulean Şehri ziyareti sırasında tekrar karşılaşma şansına da sahipler. Ancak sahneye dönmesine rağmen Güneş ve Ay anime, Misty yine yok Pokémon Yolculukları . Bunun nedeni, Ash'in dünyanın en yeni bölümünde nereye gittiğine dair netlik eksikliği olabilir. Pokemon dizi - ve henüz Brock ve Misty ile tanışıp tanışmadığını.Şovun son sezonlarındaki kamera hücreleri kısa olsa da, Misty's'in yeniden ortaya çıkması, başından beri diziye takılan hayranlarını sürekli olarak memnun etmesine izin verdi. İzleyiciler, onun tasarımının farklı olacak şekilde değiştiğini görme şansı buldu. Pokemon bölgeleri ve neler yaptığını kontrol etmek için. Ash ile yeni bir bölge için gelecekteki bir arkadaş olarak tekrar seyahat etmesi pek olası olmasa da umarım Pokemon Ash eski arkadaşlarıyla görüşürken Misty'ye daha fazla kamera hücresi görünümü verecektir.

cinayet bitince nasıl kurtulurum

Kaynak: Bulbapedia