İntihar Timi, Harley Quinn'e En Havalı Şekilde Yeni Başlangıçını Verdi

İntihar Timi, Harley Quinn'e En Havalı Şekilde Yeni Başlangıçını Verdi

Devam eden yeni sayısının ilk sayısında Harley Quinn, Suicide Squad ile geçirdiği zamanın kendisini yeni ve daha parlak bir yola koyduğunu itiraf ediyor.Spoiler için Harley Quinn 1. önde!

Harley Quinn’in adı ile eşanlamlı hale geldi İntihar Kadrosu ve devam eden yeni serisinin ilk sayısında okuyucular, Squad'da geçirdiği zaman sayesinde sabıka kaydının silindiğini öğreniyor! Sorun, DC’nin bir parçasıdır Sonsuz Sınır DC Universe kahramanları için cesur yeni bir yön çizen yayıncılık girişimi - aralarında Harley Quinn.
Suicide Squad, DC’nin Yeni 52 çağının şafağında yeniden toplandığında, Harley Quinn önde ve ortadaydı, daha önce görülmemiş her şeyden daha yeni ve keskin bir görünümle ortaya çıktı. Joker'in hapsedilmesiyle ilgili psikotik bir aradan sonra, Harley, Amanda Waller tarafından Suicide Squad'a katılmaya zorlandı. Onlarla birlikte hizmet ederdi Yeniden doğuş Devrimciler ile bir araya gelerek Suicide Squad'a sonsuza kadar bir son vermek için görev süresi sona erdi. İçinde Harley Quinn 1. yazar Stephanie Phillips, ressam Riley Rossmo ve renkçi Ivan Plascencia tarafından yazılan okuyucular, Harley'in DC'nin en ölümcül süper ekibinde geçirdiği zamandan ne kadar yararlandığını görüyorlar.

Okumaya devam etmek için kaydırmaya devam edin Bu makaleyi hızlı görünümde başlatmak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın.

İlgili: Harley Quinn'in DC Tarafından Açıklanan Yeni İntihar Kadro KostümüHarley Quinn, Joker Savaşı'ndaki rolünden ve Joker'i etkinleştirme konusundaki kalıcı hislerinden sorumlu hissederek yeni bir kira kontratını devretmeye çalışıyor. Gibi şüpheci bir Batman'i anlatıyor Suicide Squad'da geçirdiği zaman sayesinde sabıka kayıtlarının silindiğinden bahsediyor - ve onun yöntemlerini değiştirmek için mükemmel bir zaman. Ancak Harley, Harley olduğu için yöntemleri aşırı ve kesinlikle Batman tarafından onaylanmıyor. Reddettiğini kaydetmez ve ilgilenmesi gereken bir sorun ortaya çıktığında, Harley'in onu takip ettiğinin farkında olmadan, kendini kanıtlamaya istekli bir şekilde yola çıkar.Harley Quinn, Suicide Squad'a katıldığında, popülaritesinde bir patlamaya yol açtı; karakter, sayesinde zaten hayranların favorisiydi Batman: Animasyon Serisi ve Poison Ivy ile sık sık ekip kurdu, ancak Task Force X'teki görev süresi, hisselerinin fırlamasına neden oldu ve birkaç yıl içinde kendi en çok satan unvanını yönetmeye başladı. Harley Quinn’in popülaritesi o kadar yükseldi ki 2016’lara dahil edildi İntihar Kadrosu film, bunun sonucunda 2020’lere Yırtıcı kuşlar Harley'i önemli bir rol üstlenen film; o için geri dönecek İntihar Timi devamı. Harley, sabıka kaydını temizlediği ve yeni bir sayfa açmasına izin verdiği için Suicide Squad'a minnettar - ve daha da büyük bir pop kültür simgesi haline gelmesine yardımcı olan ekipte geçirdiği zamandı.

Parçası Sonsuz Sınır ’S hedefler, DC’nin en ikonik karakterlerinin birçoğu için yeni statükolar oluşturmaktı ve Harley Quinn farklı değil. Onunla zaman İntihar Kadrosu onun için birçok yönden son derece yararlıydı ve bu nedenle artık yeni, daha parlak bir yön çizmekte özgür. Harley Quinn # 1 şu anda indirimde.