Ofis: Will Ferrell'in Deangelo Vickers'ına Ne Oldu

Ofis: Will Ferrell'in Deangelo Vickers'ına Ne Oldu

Will Ferrell, The Office 7. sezonda Deangelo Vickers olarak göründü. Peki karaktere ne oldu ve Dunder Mifflin'deki görev süresi neden bu kadar kısaydı?En çok popüler komedi filmlerindeki rolleriyle tanınıyordu, ancak Will Ferrell ayrıca NBC'de biraz zaman geçirdi. Ofis Deangelo Vickers olarak - peki ona ne oldu? Ferrell, Deangelo Jeremitrius'u canlandırdı Vickers, Scranton şube müdürü olarak Michael Scott'ın (Steve Carell) yerini alan adam. Deangelo'ya ne oldu ve yönetici olarak görev süresi neden bu kadar kısaydı?

Deangelo tanıtıldı Ofis 7. sezon 'Eğitim Günü' bölümünde. Michael, Holly (Amy Ryan) ile Colorado'ya taşınarak büyük bir adım attığında, Dunder Mifflin Saber'ın Scranton şube müdürü olarak görevi devraldı. Deangelo başta Andy (Ed Helms) olmak üzere çalışanların çoğuyla iyi geçinirdi, ama onunla pek anlaşamadı. Jim ve Pam (sırasıyla John Krasinski ve Jenna Fischer).
Okumaya devam etmek için kaydırmaya devam edin Bu makaleyi hızlı bir şekilde başlatmak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın.

İlgili: Ofis: 5. Sezondan Sonra Idris Elba'nın Charles Miner'ına Ne Oldu

Michael, Scranton'dan resmi olarak ayrılmadan önce, son bir Dundies ödül törenine ev sahipliği yapabildi. Meşaleyi yeni sorumlu kişiye vermenin bir yolu olarak Deangelo ile birlikte ev sahipliği yapmaya karar verdi. Deangelo, üzerinde baskı olduğu için ağırlama görevlerini pek iyi yerine getirmedi. Bir sonraki bölümde, Hoşçakal, Michael'da daha fazla kırmızı bayrak ortaya çıktı. Uzun zamandır şube müdürü veda partisinden önce ayrıldı ama çalışanların geri kalanı kutlama yapmak için bir araya geldi. Deangelo, pastaya çıplak elleriyle saldırmadan önce tuhaf davranışlar sergiledi.Deangelo'nun şüpheli davranışı dizinin dördüncü ve son bölümünde tuhaf bir hal aldı. Ofis . Profesyonel bir hokkabaz olduğunu iddia etti, ancak iş arkadaşlarının isteği üzerine yeteneğini sergilediğinde görünmez toplar kullandı. Dunder Mifflin çalışanları, patronlarının çocukça davranışları ve bir yönetici olarak beceriksizliği konusunda endişeliydi. Jim daha sonra Deangelo'yu depoda bir smaç yarışmasına davet etti. Deangelo basketbol topuna smaç atmaya çalıştığında çember çöktü ve üzerine düştü. Bu resmen Dunder Mifflin kariyerine son verdi.Deangelo hastaneye kaldırıldı, ancak daha sonra kaçarak işe geri döndü. Anlamsız konuşuyordu, bu yüzden çalışanlar onu hemen geri gönderdiler. Deangelo bir daha asla görülmeyecekti ama kaderi daha sonra ortaya çıktı. Deangelo'nun kazadan sonra beyin ölümü gerçekleştiği ortaya çıktı. Darryl (Craig Robinson), Deangelo'nun öldüğünden bahsetmişti, ancak Andy, beyni ölmüş olsa da, kendisinin ölmediğini açıkladı.

Ferrell'in görevi devam ediyor Ofis kısaydı ama kesinlikle unutulmazdı. Sitcom'un yeni bir bölümünü tanıttı. Michael'ın ayrılmasının ardından, dizinin doldurması gereken büyük ayakkabılar vardı. Carell'in yerini kimse alamamış olsa da, özel konuk yıldızların serinin bir sonraki menajeri olma şansını denediklerini görmek eğlenceliydi. Ferrell'in ardından Ray Romano, Jim Carrey ve James Spader patron pozisyonu için röportaj yaptı. Spader, en azından kısa bir süre için bir sonraki şube müdürü olmaya devam etti.