Grey's Anatomy: Brooke Smith'in Erica Hahn 5.Sezonda Gösteriden Neden Ayrıldı?

Grey's Anatomy: Brooke Smith'in Erica Hahn 5.Sezonda Gösteriden Neden Ayrıldı?

Erica Hahn, 5. sezonda Grey's Anatomy'den ayrıldı ve uygun bir son verilmedi - ama neden? İşte ona olanlar ve neden gitmesine izin verildi.hızlı ve öfkeli tokyo driftinde paul walker'dı

Grey'in Anatomisi Özellikle perde arkasında alınan kararların bazı karakterleri etkilemesiyle sonuçlanan yıllarca tartışmalarla çevrili. Aktrisin işten atılması veya gönüllü olarak ayrılmasıyla hiçbir ilgisi olmayan Erica Hahn'ın durumu buydu. Shonda Rhimes tarafından düzenlendi, Grey'in Anatomisi 2005'te ABC'ye giriş yaptı ve sezon ortasında bir yedek olarak başlamasına rağmen, o kadar popüler oldu ki, 10 sezondur yaşadı (ve yakında duracağına dair hiçbir işaret göstermiyor).

Diğer tıbbi dramalar gibi, Grey'in Anatomisi cerrahi stajyerlerin, asistanların ve bakım görevlilerinin hayatlarını, kişisel ve profesyonel yaşamlarını dengelemek için ellerinden gelenin en iyisini yaptıkları gibi takip eder. Dizi, stajyer olarak başlayan ve şu anda Gray Sloan Memorial Hastanesi'nde genel cerrahi başkanı olan Meredith Grey (Ellen Pompeo) tarafından yönetiliyor. Meredith (ve izleyiciler) dizi boyunca, bir kardiyotorasik cerrah olan ve Preston Burke'ün (Isaiah Washington) uzun süredir rakibi olan Erica Hahn (Brooke Smith) arasında birçok farklı doktorla tanıştı. Hahn, 2. sezonda ilk kez sahneye çıktı ve üç sezon sonra ayrıldı.
Okumaya devam etmek için kaydırmaya devam edin Bu makaleyi hızlı görünümde başlatmak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın.

İlişkili: Grey's Anatomy: Penny's Abrupt Sezon 12 Çıkışı Açıklandı

gökkuşağı altı kuşatma sezonu geçişi tüm operatörlerin kilidini açar mı

Burke ile olan rekabeti ve özellikle Cristina Yang'a (Sandra Oh) karşı sert davranmasının yanı sıra, Erica Hahn en iyi, Grey'in Anatomisi . O ve Callie Torres (Sara Ramirez) sevgili oldular, ancak Callie'nin cinselliği konusunda kafası karışmıştı ve ilişkileri sonuçta işe yaramadı. Hahn ayrıldı Grey'in Anatomisi Callie ile Izzie'nin (Katherine Heigl) Hahn'ın hastalarından birinden Denny'nin kalbini çalarken ne yapacağı konusunda tartışmasının ardından 5. sezonda oldukça aniden. Hahn arabasına bindi ve bir daha geri dönmemek için ayrıldı. Bir oyuncunun bir diziden ayrılmasının en yaygın nedenleri, sözleşmeleri, başka projeleri keşfetme isteği veya kovulmadır, ancak bu durumda, hepsi ABC yüzündendi.İle bir röportajda ŞU Smith, 2008 yılında ülkeden ayrılış haberini paylaştı. Grey'in Anatomisi aniden geldi ve ona artık karakter için yazamayacakları söylendi. Bununla birlikte, bu Rhimes'ın kararı değildi, daha çok ABC'nin kararıydı, çünkü bildirildiğine göre Hahn / Callie ilişkisinin nereye gittiği konusunda rahat değillerdi ve genel olarak karakteri gerçekten beğenmediler. Smith, karakterinin yazılmadığını bile ekledi, bu sadece kararın ne kadar ani olduğunu kanıtlıyor. Rhimes’ın bu özel röportaja cevabı, bir lezbiyen oynadığı için kovulmadı ve karakterin cinselliğinin bir sorun olmadığını. Rhimes, Sara Ramirez'in büyüsünü canlandırmak istediklerini ve Smith’in karakteriyle uyumun uzun süreceğini hissetmediklerini açıkladı.Bu ne ilk ne de son tartışma değildi Grey’in Anatomu y, özellikle karakterlerinin ve oyuncularının cinselliği söz konusu olduğunda - başka yere bakmayın T.R. Knight'ın ayrılışı . Grey'in Anatomisi hikayelerinin dramasıyla tanınıyor, ama aynı zamanda karakterlerinin ayrılışıyla başa çıkmada en iyisi olmadığı, genellikle onları öldürmeyi seçtiği için Erica Hahn'ın durumu daha kötüydü, çünkü ona düzgün bir son verilmemişti.