Her Elder Scrolls Büyü Arkadaşı, Güce Göre Sıralanır

Her Elder Scrolls Büyü Arkadaşı, Güce Göre Sıralanır

The Elder Scrolls'ta Büyüleme becerisi kullanılarak çağrılabilecek birçok harika yaratık var, ancak bazıları diğerlerinden daha güçlü.Büyücülük sanatı Yaşlı Parşömenler evren, oyuncunun onlara yardım etmek için zayıftan son derece güçlüye kadar geniş bir yelpazede köleleri veya silahları toplamasına izin veren bir evrendir. Conjuration, oyuncunun yeterliliğine bağlı olarak, özellikle Oblivion olmak üzere diğer alemlerden belirli varlıkları çağıran bir sihir okuludur. Bununla birlikte, tüm büyüler eşit şekilde oluşturulmaz ve bir oyuncunun, farklı durumlarda hangi çağrılmış yaratıkların en çok yardımcı olacağını bilmesi gerekir.

Süre çağrışım Elder Scrolls kılıç, yay veya balta gibi kısa ömürlü silahları göstermek için kullanılabilir, bu sihir okulunun ana odak noktası, diğer alemlerden yaratıklar getirmek ve onlar üzerinde kontrolü sürdürmektir. Büyücü daha sonra bu varlıklara, düşman ateşi çekerek veya düşmanlarını yenerek savaşta onlara yardım etmelerini emredebilir. Bu özel beceri, o zamandan beri oyuncular için mevcuttu. The Elder Scrolls 3: Morrowind ve yaygın olarak, onu seviyelendirmek için harcanan zaman yatırımına değer olarak kabul edilir. Güçlü bir Daedra'ya sahip olmak, oyuncunun hayatını çeşitli durumlarda kurtarabilir, ancak oyuncu, mevcut durumu göz önünde bulundurarak hangi köleleri kendi tarafına çağıracağını da bilmelidir.
İlgili: Elder Scrolls: En Büyük Gizemler TES 6 Sonunda Cevap Verebilir

Büyülerin çoğu Daedra'yı çağırır. Elder Scrolls Oblivion'un kaotik düzleminden, ancak bazıları ölü bedenleri veya iskeletleri ölümsüz köleler olarak yeniden canlandırmak için büyücülük kullanır. Oyuncu hangi büyüyü kullanmaya karar verirse versin, bu yaratıkların sağlık, fayda ve verdikleri hasar açısından nasıl farklılık gösterdiğini bilmekte fayda var. Doğal olarak, bir minyon ne kadar güçlü olursa, büyü o kadar gelişmiş olur, bu nedenle en güçlü Conjuration büyüleri genellikle uzmanlık alanındaki uzmanlarla sınırlıdır.7 gün ölmek için modlar nasıl kurulur

Arvak, Skyrim'in Mor İskelet Atı

Normal at saldırganlık seviyelerinin dışında çok az savaş yardımı sunarken, Skyrim'in Arvak, oyuncunun Oblivion'daki bir bölge olan Soul Cairn'den alabileceği sadık bir ölümsüz attır. Şafak Muhafızları DLC. Oyuncu onu nasıl çağıracağını öğrendiğinde, Arvak çağrıldığında onları istediği yere götürmek için gelir. Bu, kişinin aşırı yüklü olması veya Solstheim veya Blackreach gibi diğer atlara erişimi olmaması durumunda son derece kullanışlıdır. Arvak aynı zamanda tek elli gibi belirli becerileri geliştirmek için de kullanılabilir, oyuncunun düşüşünü kırabilir ve öldürüldüğünde basitçe yeniden çağrılabilir. Shadowmere bunlardan biri olabilir gökyüzü 's daha ünlü at yoldaşları, ancak Arvak benzersiz yanan iskelet tasarımı ve ölümsüzlüğü ile de tanınır.Elder Scrolls 3: Morrowind'de Zihin Kontrollü Hayvanlar (ve İnsanlar)

İçinde Elder Scrolls' üçüncü başlık, rüzgar rüzgarı , Conjuration, oyuncunun Command Creature büyüsü ile karşılaştıkları çeşitli yaratıkların kontrolünü ele geçirmesini sağlar. Oyuncunun seviyesine bağlı olarak, büyülenen yaratık bir takipçi olarak hareket edecek ve savaşta onlara yardım edecek. Kurtlar ve ayılar gibi daha düşük seviyeli hayvanlar yeterince yaygındır, ancak Daedra ve Dwemer Centurions gibi daha güçlü yaratıklar, oyuncunun teklifini yerine getirmek için köleleştirilebilir. Bu şekilde, farklı türdeki yoldaşlar arasındaki güç seviyeleri önemli ölçüde değişir ve çoğu durumda bu tür yaratıkların bulunduğu alanlarla sınırlıdır.

İlgili: Elder Scrolls Daedric Princes Battlespire'dan Skyrim'e Nasıl Değişti?

Command Humanoid başka bir şey Büyülü büyü Elder Scrolls 3: Morrowind özellikle NPC'lere yönelik olması dışında Command Creature ile aynı şekilde çalışır. Oyuncu bu büyüyü sadece savaşmaktan daha fazlası için kullanabilir, çünkü belirli NPC'lerin yolunuzdan çekilmesini veya daha uygun bir yere taşınmasını sağlar. Command Humanoid, düşman safları arasında kaos yaratmak için de kullanılabilir, çünkü çoğu zaman Conjuration büyüsü yıprandığında bile birbirleriyle savaşmaya devam ederler.

Elder Scrolls'taki Oblivion Aleminden Küçük Deadra Güçlü Çağrılar

Yaşlı Parşömenler evren, Oblivion düzleminden gelen birçok farklı Daedra türüne ev sahipliği yapar. Görünüşte timsah Deadroth'tan insansı örümceklere kadar çeşitlilik gösterirler ve yararlı çağrışım arkadaşları olarak hareket edebilirler. Çoğu sadece kısa bir süre için çağrılabilirken, yanlarında ölümsüz türleriyle ilişkili rahatsız edici güçleri de getirirler. Morrowind'in En etkileyici Deadric köleleri, her biri çeşitli büyülü ve yakın dövüş saldırılarına sahip Winged Twilight veya Golden Saint'i içerir. Azura'nın habercileri olan Kanatlı Alacakaranlıklar, büyü ve zehire karşı güçlü bir dirence sahip harpy benzeri yaratıklar iken Altın Azizler, Titreyen Adalardan gelen Amazon benzeri çok yönlü savaşçılardır.

Biri The Elder Scrolls 4: Oblivion's En etkileyici Daedralar, rakiplerini alt etmek için Clannfear adlı daha küçük kertenkele benzeri Daedra'yı çağıran insansı büyü kullanıcıları olan Xivilai'yi içerir. Örümcek Daedra da Oblivion'un üst düzey sakinleridir, uzaktan şok büyüleri uygulayan inanılmaz çevik savaşçılardır. Xivilai'ye benzer şekilde, düşmanlara saldırmak için küçük örümcekler çağırabilirler ve böylece araknofobikler için en iyi seçim olmasa da mükemmel bir arkadaş olurlar.

Undead Minyonlar, The Elder Scrolls'un izniyle Ölü Çağırma Sanatı

İçinde mevcut Rüzgar Rüzgarı, Unutkanlık, ve gökyüzü , Büyüyü büyücülük aracı olarak kullanma yeteneği oldukça yaygındır. Nispeten düşük seviyelerden bile, oyuncular katledilen NPC'leri yeniden canlandırabilir veya savaş arkadaşı olarak hareket etmek için sınırlı bir süre için ölümsüz hayaletleri çağırabilir. Bu aynı zamanda iskeletler, hayaletler ve diğer çeşitli ölümsüz türlerle de çalışır. Yaşlı Parşömenler Evren . Skyrim'in Dead Thrall büyüsü, yeniden canlandırılan bir cesedin, oyuncuların teçhizat ve eşya verebileceği kalıcı bir takipçi olarak kalmasını sağlar.

İlgili: Skyrim'in Tüm Versiyonları Birbiriyle Karşılaştırıldı ve Neler Değişti?

Çağırılan minyonun türüne bağlı olarak, ölümsüzler güç ve direnç açısından büyük farklılıklar gösterir. İskeletler ve zombiler, çok az mana gerektiren ama aynı zamanda son derece zayıf olan, çağrılması en kolay olanlardan bazılarıdır. Reanimasyon büyüleri, hedeflenen yaratığa bağlı olarak az çok değerlidir. Ayrıca, ilk etapta uygun bir ceset bulunması gerekliliği konusunda bir dezavantajı vardır, bu nedenle kullanışlılık tamamen durumsaldır. En güçlü ölümsüz köleler Elder Scrolls gelen yazım denetimi Lich'i dahil et Farkında olmama durumu , ve Skyrim'in baltalı Gazapçılar ve Kemikli Okçular, hepsi başlı başına zorlu rakipler.

Oblivion'un En Güçlü Savaşçıları olan Dremora Lords, Güçlü Sihir Yoldaşlarıdır

Büyülü yoldaşların hiçbir listesi, serinin en göz korkutucu yaratıklarından bazıları olan mükemmel Dremora Lords olmadan tamamlanmış sayılmaz. Bu kana susamış savaşçıları ölümlü diyara yalnızca bilgili sihirbazlar getirebilir ve bunun için iyi bir sebep var. Dremora Lords, ağır zırhlı hizmetkarlardır. Elder Scrolls' Deadric Prince Mehrunes Dagon ve hepsinde görünün Elder Scrolls gelen başlıklar rüzgar rüzgarı ile Elder Scrolls Çevrimiçi . Görünürde herhangi bir düşmana korkusuzca salladıkları devasa iki elli silahları ile karakterize edilirler.

Büyük miktarda hasar verirler, ancak özel yakın dövüş kullanımı onları son derece hareketli veya büyü kullanan düşmanlara karşı savunmasız bırakır. Dremora Lords tarafından giyilen ünlü kırmızı süslemeli siyah zırh, gökyüzü oyuncular, sağlamlığı ve otoriter estetiğiyle, Daedric Prince of Destruction'ın hizmetkarlarına kesinlikle yakışan bir görünüm.

Skyrim'in Arayıcıları, Hermaeus Mora'nın Hizmetkarları, Büyük Büyücü Minyonlardır

İçinde Skyrim'in Dragonborn'u DLC, oyuncu, Oblivion'da Daedric Yasak Bilgi Prensi Hermaeus Mora'nın yaşadığı Apocrypha'nın gölgeli diyarına girmelidir. Bu uğursuz varlık, evini, şimdiye kadar yazılmış her kitapla dolu sonsuz koridorlarla doldurdu ve tüm bu imrenilen bilgi, kişisel yardakçıları tarafından izleniyor. Bunlardan biri olan Arayıcı, Büyücülük becerisinde yeterince deneyimli olmaları koşuluyla, oyuncunun çağırmayı öğrenebileceği bir tür Daedrik yaratıktır.

İlgili: Skyrim'in En Az Bilinen Daedric Prensleri

Arayıcılar, sihire yakınlığı olan ve düşmanlara güçlü büyüler yapan, havada yüzen, eldritch yaratıklardır. Ayrıca bir savunma olarak kendilerinin ayna görüntülerini yansıtabilirler, bu nedenle bir düşman Arayıcı'yı vuracak kadar yaklaşsa bile, önce gerçek olanı bulmaları gerekir. Arayıcılara, çoğunlukla ateş güçleri için çok değer verilir, çünkü belli bir mesafeden büyük hasar verirler. Aynı zamanda, Apocrypha'nın ürpertici deneyimini de beraberinde getiren benzersiz bir Lovecraftian estetiğine sahiptirler.

Elder Scrolls'un Atronachları En Güçlü Sihir Yoldaşlarıdır

Flaming Familiars gibi belirli bir elementten yapılmış bir dizi Büyü yoldaşları vardır, ancak bunların en güçlüsü Atronach'lardır. Elder Scrolls . O zamandan beri etraftalar hançer düşmesi, ve diğer Daedra'lardan farklı olarak, herhangi bir Daedra Prensi ile büyük ölçüde bağlı değildirler, zamanlarını farklı unsurlardan Atronach'larla savaşmakla meşgul etmekten memnundurlar. Pek çok tür vardır, ancak her biri belirli bir durum için yararlı olan Conjuration kullanılarak yalnızca birkaçı çağrılabilir.

Frost Atronach'lar, temel dünyanın tanklarıdır, düşmanların dikkatini çeker ve oyuncu gerçek hasarı verirken zayıf yakın dövüş saldırılarıyla onları yavaşlatır. Ateş Atronach'ları alev püskürtücüler gibi hareket eder, düşmanları aralıksız ateş büyüleriyle uzaktan patlatır ve tüm Atronach'lar gibi yenildiklerinde fazladan hasar vermek için patlarlar. Storm Atronach'lar benzerdir, ancak büyüleri şok büyüleri etrafında döner ve çağırmak için daha yüksek bir Conjuration seviyesi gerektirirler. Kül Muhafızları, Soltsheim'da bulunan ve büyülü külden yapılmış bir Atronach türüdür. Öncelikle ateş ve yakın dövüş saldırılarını kullanırlar, ancak bir zaman sınırlaması yoktur ve yalnızca yenildiklerinde ortadan kaybolurlar. Tüm Atronach'lar kendi büyülerine karşı dirençlidir ve elementlerine uygun yıkım büyülerinden hasar almazlar.

Atronach'ları en iyi çağrılan yaratıklar yapan şey, çok yönlülükleri ve saf güç seviyeleridir. Oyuncu, durumunu değerlendirebildiği ve hangi Atronach'ın en iyi olduğuna karar verdiği sürece, savaşta büyük bir avantaj elde edecek. En yüksek seviyeli Büyüler gökyüzü Atronach'ları kalıcı olarak çağırma yeteneğini içerir ve Twin Souls avantajıyla birleştiğinde, bir oyuncu talihsiz düşmanları çeşitli muhteşem şekillerde yok etmeye hazır iki kalıcı temel korumaya sahip olabilir.

Pek çok değişken söz konusu olduğundan, hangi Conjuration yoldaşlarının en iyi olduğunu tam olarak belirlemek zordur. Bazen bir oyuncu, görünüşleri veya bilgileri için kişisel tercihi dışında belirli bir minyon türünü çağırmak ister. Diğerleri, değerli Magicka'larından en iyi şekilde yararlanma konusunda kararlıdır, yalnızca en iyi faydayı elde edebilecekleri minyonları çağırır. Büyücü hangi yolu seçerse seçsin, Elder Scrolls' Büyü yeteneği, ilgi çekici ve fantastik bir sihir okulu olmaya devam ediyor.

Sonraki: Diğer Oyunlarda Her Skyrim Crossover Görünümü