EA Fight Night Serisini Canlandırmak Boks Hayranları İçin Harika Olabilir

EA Fight Night Serisini Canlandırmak Boks Hayranları İçin Harika Olabilir

EA'nın öncelikleri başka yerlerde göründüğü için Dövüş Gecesi oyunları uzun süredir uykudaydı, ancak modern bir sürümün sunabileceği çok şey var.Bazen EA ve gerçekten de oyun endüstrisinin çoğu bir şekilde sadece Dövüş Gecesi dizi, ama genel olarak boks. Belki de şaşırtıcı değil - MMA, en azından ABD ve Kanada'da gerçek dünyadaki popülerlik açısından boksu gölgede bıraktı, bu nedenle ham sayılar açısından bir sonrakine odaklanmak daha mantıklı. UFC oyun. Ancak boksun hala güçlü bir takipçisi var ve oyunculara yeni bir Dövüş Gecesi Başlık.

bu Dövüş Gecesi seri 2004 yılına kadar uzanıyor ve kendisi EA'nın boks dizisini canlandırma girişimiydi. Nakavt Kralları oyunlar. İmza özelliğine 'Toplam Delme Kontrolü' adı verildi ve daha sonra 'Tam Spektrum Delme Kontrolü' olarak yeniden adlandırıldı. Dövüş Gecesi Şampiyonu . Ne kadar önemli olduğunu abartmak zor - hazır, düğme tabanlı yumruklar ve manevralar yerine, kontroller analog çubuk hareketlerine dayanıyordu ve oyuncuların gerçek bir boksör gibi savaşmasına izin veriyordu. Bu, tam olarak hedeflenen, dürtmeler, kancalar, haçlar ve aparkatların bobs, örgüler ve savuşturmalarla birleştirilmesi anlamına geliyordu. Ustalaşmak biraz zaman aldı, ancak boks oyunlarını çok daha incelikli hale getirdi.
İlgili: Video Oyunlarında En İyi Boksörler

kadar iyi UFC oyunlar, doğaları gereği, stand-up dövüşlerinin karmaşıklığının bir kısmını bırakmak zorunda kalabilirler. Tekmeler, boğuşmalar ve teslimler ile, Total Punch Control kadar ayrıntılı bir şeye, en azından hantal hissettirmeyecek şekilde, esasen yer yoktur. yani yeni Dövüş Gecesi dövüş sanatları hayranlarına gerçekten farklı bir şey sunacaktı - en azından, gerçek dünya deneyimine sahip kişilerin onaylayabileceği gibi, gönderimler resim dışındayken değişikliklerle tamamen mücadele etmek için değil. Aslında birçok insan boksu MMA'ya tercih ediyor çünkü kuralları işleri dinamik tutuyor.Dövüş Gecesinin 2020'lere Sıçraması Gerekiyor

Her şeyden çok, eğer çok fazla boşa harcanmış potansiyel var Dövüş Gecesi dönmez. Grafik ve fizik teknolojileri, serinin kaldığı PS3 ve Xbox 360'tan bu yana önemli ölçüde ilerledi - terli, yüzü deforme eden yumruklarının bir PS5 veya Xbox Series X'te ne kadar ürkütücü görüneceğini hayal etmek neredeyse zor. mekaniği geliştirme ve düzene koyma fırsatı ve insanların kontrol edebileceği yepyeni bir boksör nesli var. Ağır siklet şampiyonu Tyson Fury'den kötü şöhretli YouTuber'lar Jake ve Logan Paul'e kadar herkes ortaya çıkabilir - ve EA, insanlara DLC olarak bir Rocky Balboa paketi satmaktan kesinlikle memnun olacaktır.Yenisini almanın iki ana zorluğu vardır. Dövüş Gecesi yerden. İlki, oyunun ekonomisi üzerine EA satmaktır, ancak bu muhtemelen daha kolay olanıdır. Daha ciddi olanı, son girişin, Şampiyon , 2011'de gönderildi. EA Canada'daki (şimdi EA Vancouver) geliştiricilerin çoğu muhtemelen başka takımlara veya tamamen EA'nın dışına geçti - serinin muhtemelen sıfırdan yeniden yaratılması gerekecekti. Ama elde edilecek para varsa, kesinlikle olabilir.

Sonraki: Bunlar EA Sports UFC 4'teki En İyi 10 Dövüşçü