Dragon Ball: Her Z Savaşçısı Yenilen En Güçlü Karakter

Dragon Ball: Her Z Savaşçısı Yenilen En Güçlü Karakter

Goku ve arkadaşları Dragon Ball dünyasında birçok güçlü düşmanla savaştı. Her Z-Savaşçısının yendiği en güçlü karakter kim?İşte her Z-Savaşçının yendiği en güçlü karakter Ejder topu canon. Ejder topu evren, her tehdidin bir öncekinden daha zorlu olduğu bir dünyadır. Bu nedenle, bir sonraki rakip her zaman bir öncekinden daha zorlu olacaktır. Goku, içinde kötü adam sıkıntısı çekmedi. Ejder topu , Ejder Topu Z , ve Dragon Ball Süper , her büyük düşman onu sınırlarını zorluyor. Ana karakter olarak ve Ejder topu En güçlü kahramanı Goku, Vegeta, Frieza, Buu ve daha fazlası gibi düşmanları yendi.

Yıllar geçtikçe, Goku ve tüm müttefikleri çok sayıda güçlü düşmanla karşı karşıya geldi. En güçlü iki kahraman olarak, Goku ve Vegeta Doğal olarak en etkileyici kazançlara sahip olurlar, çünkü normalde Dünya'nın tehdit altında olduğu günü kurtarmak zorunda olan karakterler onlardır. Öyle bile olsa, zayıf Z-Savaşçılarının kemerleri altında kendilerine ait birkaç zaferi vardır.
Okumaya devam etmek için kaydırmaya devam edin Bu makaleyi hızlı bir şekilde başlatmak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın.

İlgili: Dragon Ball: Her Öğretmen Goku'nun Sahipliği (ve Onlardan Ne Öğrendiği)

Krillin ve Master Roshi gibi karakterler Goku, Vegeta ve hatta Gohan kadar çok savaşa katılamazlar, ancak hepsi bir noktada aksiyona dahil oldular ve çoğu Dragon Ball Süper Power arc Turnuvası. İşte her bir Z-Warriors tarafından kazanılan en etkileyici zafer. Ejder topu imtiyaz.Goku

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Goku tarafından dövülen en güçlü düşman Jiren , Güç Turnuvası'na düşen son düşman savaşçısı. Jiren, Goku sonunda Ultra Instinct'te ustalaşıp Jiren'i yenene kadar turnuvadaki herkesten güçlüydü. Ne yazık ki, gücü tükendiği için Jiren'i ringin dışına çıkaramadı. Jiren yenilgisinden kurtuldu ve bitkin bir Goku, onu bitirmek için Frieza ve Android 17'den yardım almak zorunda kaldı.Vegeta

Muhtemelen Vegeta'nın en güzel anlarından biri Dragon Ball Süper onun galibiyeti mi Üst , Evren 11'in en güçlü ikinci savaşçısı. Top - Grand Zeno Expo'da Goku ile bağ kuran bir savaşçı - Universe 7 takımı için bir maçtan fazlasıydı ve bir God of Destruction'a dönüşümü onu Super Saiyan Blue Evolved formundaki Vegeta için bile görünüşte durdurulamaz hale getirdi. Vegeta, 'Nihai Patlama' saldırısıyla Top'u çıkarmak için daha da güçlenmek zorunda kaldı.

hızlı 7'de paul walker'ı kim oynuyor

Gohan

Eğitiminde çok geride kalmasına rağmen, Gohan bir geri dönüş yaptı ve Güç Turnuvası için tam zamanında Nihai formunu geri kazanmayı başardı. Gohan, savaş boyunca kendi başına kaldı ve Evren 11'in üçüncü en güçlü savaşçısını yenmeyi başardı, Dispo . Süper Maksimum Işık Hızı Modunu kullanırken, Dypso'nun Dragon Ball Süper Altın Frieza bile yardım almadan onu yenemeyeceği için en güçlü karakterler. İşte o zaman Gohan, Dyspo'nun hızından tam olarak yararlanmasını engelleyen bir enerji kafesi aracılığıyla yardım sağlayan Frieza ile içeri girmek zorunda kaldı. Gohan, Dyspo'yu yenmek için işin çoğunu yapmış olsa da, bu kabul edilmelidir ki adil bir dövüşten uzaktı.

İlgili: Dragon Ball Super'in Güç Turnuvasındaki Her Takım Açıklandı

Gelecek Sandıklar

Future Trunks, uzun süredir beklenen dönüşünü yaptıktan sonra çok ilerleme gördü. Dragon Ball Süper . Geçirdiği savaşlar, Vegeta ile eğitimi ve düşmanlarına olan öfkesi, Future Trunks'un Super Saiyan Rage dönüşümüne erişen ilk ve tek karakter olmasına yol açtı. Onun gücüyle, kırılan kılıcının enerjisinden yapılmış bir bıçak yarattı ve mağlup oldu Sigortalı Zamasu (Super Saiyan Blue Vegito ile neredeyse eşleşecek bir kötü adam).

Android 18

Ribrianne Güç Turnuvası'ndaki Evren 7'nin en büyük engellerinden biriydi, çünkü hiçbir yere gitmeyecek bir tehditti. Zamanının çoğunu Android 17 ve Android 18 ile savaşarak geçirdi. Turnuvanın ikinci yarısında boyutu büyüdüğünde kaybetti ve saldırılarının üstesinden gelen ve Ribrianne'ı ringin dışına çıkaran Android 18'e karşı tam gücünü açığa çıkardı.

Küçük

Piccolo, animede hesaba katılması gereken bir güç olma yolunda ilerliyor. Piccolo, Güç Turnuvası'nda görünmez Gamisalalar da dahil olmak üzere birçok sorunlu dövüşçüyü ortadan kaldırdı. Ayrıca Gohan'ın iki Universe 6 Namekian'ı bitirmesine yardım etmek için Özel Işın Topunu kullandı. Piccolo'nun gücünü, mağlup ettiği turnuvaya giden yolda etkili bir şekilde gösterdi. Süper Saiyan 2 Gohan dövüş şekline geri dönmesine yardım etmek için. Manga devamında Piccolo'nun turnuvada olduğundan daha güçlü olduğu söylendi.

Android 17

Android 17 Dragon Ball's Gohan'ın arkasında dördüncü en güçlü kahraman. Tournament of Power'ın galibi olmasına rağmen, 17'si turnuvada kayda değer bir galibiyet alamadı. Ejder topu imtiyaz. Top, Jiren, Ribrianne ve Anilaza ile dövüşlerden sağ kurtuldu, ancak hiçbirini yenmedi. Ancak, Evren 2'nin en güçlü üç dövüşçüsünden birini ortadan kaldırdı. Sanka Ku .

İlgili: Dragon Ball Super: Android 17 Neden Bu Kadar Güçlü?

Efendi Roshi

Usta Roshi'yi tekrar alakalı kılan bir güç seviyesi retconundan sonra Roshi, Güç Turnuvası'nda Evren 7 takım arkadaşlarından birkaçını geride bırakacak kadar güçlüydü. Güçteki önemli artışı sayesinde Roshi, Evren 4'ün liderine karşı çıkabildi, Gana . Roshi, Ganos giderek güçlenen güçlü bir canavara dönüştüğünde bile yerini korudu. Roshi, Ganos'u Kamehemeha'sıyla yenerek Ganos'un daha sonra turnuvada Goku ve Vegeta için büyük bir sorun olmasını engelledi.

Yamcha

Yamcha, hem hayranlarından hem de Z-Warriors arkadaşlarından çok az saygı gören bir karakter. Yamcha, Güç Turnuvası'nın dışında bırakıldı ve bir zamanlar ' Faydasız 'Yazan Beerus. Bununla birlikte, Yamcha olduğunu kanıtladı Dragon Ball's zahmetsizce mağlup edildiğinde en küçümsenen kahraman Olibu Otherworld'de. Olibu, Cell seviyesinde, bu yüzden Yamcha'nın onu yenebilmesi, en azından şaşırtıcıdır.

On

Krillin, Roshi ve Yamcha gibi Tien de büyük kötü adamlardan hiçbirini yenemedi. Ejder Topu Z , bu yüzden uzun bir büyük galibiyet listesi yok. Ancak Tien, Evren 2'lerle savaşarak Güç Turnuvası'nda Evren 7'nin zaferine katkıda bulundu. Harmira , enerji saldırılarını keskin nişancı olarak kullanan oldukça yetenekli bir savaşçı. Tien, Harmira'ya göre avantaj elde etmek için benzersiz yeteneklerinin (Çok Biçimli saldırısı dahil) tehlikeli bir kombinasyonunu kullanmak zorunda kaldı. Tien, Harmira'yı yendi ama bu süreçte elendi.

Krillin

Temel bir yardımcı karakter olmasına ve şunlardan biri olmasına rağmen Dragon Ball's En güçlü dört Dünyalı, Krillin'in pek çok başarılı solo çabası olmadı. İçinde Ejder Topu Z Nappa, Ginyu Force ve Frieza için bir kum torbasıydı. Korkusu, Altın Frieza Saga'da da ona çok yardımcı olmaktan alıkoydu. Krillin nihayet Turnuvada körle bire bir maç için yükseldi. yükseltmek Android 18 ile uyumlu olacak kadar güçlü olan Universe 4'ten. Rakibinin zayıflığının koku alma duyusu olduğunu keşfettikten sonra Krillin, kirli ayakkabısını dikkat dağıtıcı olarak kullandı ve Majora'yı eledi.

İlgili: Tien İnsan mı? Dragon Ball'un Üç Gözlü Yarışı Açıklandı

Chiaotzu

Tien'in uzun zamandır yardımcısı olan Chiaotzu, Cell Saga'da androidlerle savaşmaya yardım etmek için yanına bile getirilmediğinden, Z-Warriors'a bir süredir yetişemedi. Bu yüzden en iyi galibiyeti ne yazık ki karşı Guldo , Ginyu Kuvvetinin en zayıf üyesi. Tien ve Yamcha Burter, Jeice ve Recoome ile savaşırken, Chiatzu Guldo ile savaştı ve onu bir enerji patlamasıyla gezegenden uzaklaştırdı.

sims 4 dlc ne kadar