Divinity Original Sin 2: Tüm Yeni Kutsal Yetenekler (Haziran Hediye Çantası Güncellemesi)

Divinity Original Sin 2: Tüm Yeni Kutsal Yetenekler (Haziran Hediye Çantası Güncellemesi)

Sourceror Secrets Gift Bag güncellemesi, savaş ve keşif için yeni yetenekler getiriyor. Godwoken ekibinizi nasıl güçlendireceğinizi öğrenin.İlahiyat Orijinal Günah 2 son üç yılda sürekli güncellemeler aldı. Bu, işçiliğe yapılan güncellemelerle küçük başladı ve zamanla Larian Studios hizmete girdi yepyeni ücretsiz görevler ve üst düzey ekipman . Bu Hediye Çantası güncellemelerinden biri arasında, yaşam kalitesinde değişikliklere yol açan Sourceror Secrets ve hatta karakter oluşturmaya yardımcı olacak yeni yetenekler .

İlişkili: Divinity: Original Sin 2 - Ay Mabedi Bulmacasını Çözme
Bu yeni İlahi Yetenekler, daha fazla hasar verme, düşman darbelerinden kurtulma ve hatta şehirlerin etrafında gizlice dolaşma seçeneklerini içerir. Bunlar kendi başlarına faydalı olabilirken, yetenekler, daha fazla eylem noktası veya güçlendirilmiş çağırma ve PC sürümü için diğer topluluk modları gibi resmi olarak piyasaya sürülen diğer Hediye Çantaları ile birleştirilerek güçlendirilebilir.

Divinity Original Sin 2'de Yeni Yeteneklerin ve Yetenek Puanlarının Kilidini Açmak

Divine Talents tamamen isteğe bağlı bir özelliktir. Bunları kullanmak başarıları / kupaları devre dışı bırakacaktır, bu nedenle bu yeni yetenekleri yalnızca onları kazanmayı umursamıyorsanız veya oyunda ikinci bir oyunda iseniz düşünün. Yetenekleri etkinleştirmek için, oyundayken ana menüyü açın ve Hediye Çantası Özellikleri'ni seçin. Bir sonraki ekranda, Divine Talents'a geçin ve ardından başvurun. Oyun yeniden yüklenecektir (bu yüzden önceden kaydetmek iyi bir fikirdir). Divine Talents seçeneği kilitliyse, daha önce etkinleştirildiği ve artık devre dışı bırakılamayacağı anlamına gelir. Çok oyunculu bir oyundaysanız, her şeyin tüm oyuncular için doğru şekilde yüklendiğinden ve senkronize edildiğinden emin olun.Karakterler 1., 3., 8., 13, 18, 23, 28 ve 33. seviyelerde yetenek puanı kazanır. İlahiyat Orijinal Günah 2 daha yüksek seviyelerde daha fazla puan için programlanmıştır, ancak sınırlı miktarda deneyim puanı nedeniyle, çoğu partinin oyunu 22-23 seviyesinde tamamlaması muhtemeldir.Divine Talent'lar karakter yaratma sırasında kapalı olduğundan, oyuncular normalde ilk Gift Bag yetenekleri için 3. seviyeye kadar beklemek zorunda kalacaklar. Ancak, bu, ilk yetenek puanınızı harcamayarak ve ardından kampanyada bir kez dağıtarak atlanabilir. Ayrıca Fort Joy Magic Mirror Hediye Çantasını açabilir ve yeniden eğitmek için arenaya koşabilirsiniz.

İlahiyat Orijinal Günah 2'de İlahi Yeteneklerin Kaynak Sırları

Gladyatör

Bir kalkan kullanırken, yakın dövüşle karşı saldırı yapacaksınız. Ancak bu yalnızca tur başına bir kez gerçekleşir. Açıkçası, bu yakın bir Güçlü silah ve kalkan savaşçısı için harika bir beceridir. Hançer ve kalkan haydutlarının onu alma seçeneği vardır, ancak saldırganınız muhtemelen size doğru bakacağından herhangi bir arkadan bıçaklama yapma olasılığı düşüktür. Necromancer can çalması veya silahınızdaki zayıflatıcılar gibi ikincil bir etkiyi tetikleyebiliyorsanız, gladyatör daha da yararlıdır.

Açgözlü Ruh

alita savaş meleğinin devamı gelecek mi

Birisi bir Kaynak Becerisini kullandığında, Kaynak kazanma şansınızın 1 / 5'i vardır; Seviye 6 olmayı gerektirir. Bu yetenek en çok, grubunuz muhtemelen Seviye 15 veya 16 civarında, Reaper's Coast'un sonuna yakın üç Kaynak Noktasına sahip olduğunda kullanılır. Grup, aynı hasar türündeki Kaynak Becerilerini kullanırken bir tür sinerjiye sahip olmalıdır. , ikisi de fiziksel saldırı olan Arrow Storm ve Grasp of the Starved gibi. Açgözlü Ruh, sık kullanmayabileceğiniz gerici ve iyileştirici Kaynak güçleri için daha az yararlıdır.

Haymaker

Saldırılarınız asla ıskalamaz, ancak normal kritik hasar veremez. Şaşırtıcı bir şekilde, bu arkadan bıçakları boşa çıkarmaz ve hançerli düzenbazlar için iyi bir beceri haline getirir. Düşman kaçırma nadiren bir sorundur, bu nedenle bu yeteneği almak, çoğunlukla düşmanların kaçma şansının yüksek olduğu dövüşler içindir ve daha sonra belki de saygı aynası aracılığıyla onu değiştirir. Bu, doğruluğu büyük ölçüde artıran Tek Elli ve kritik çarpanı artıran İki Elli'ye yatırım yapan karakterlerle alınmamalıdır.

Yılmaz

Karakterler bir tur için Sersemletme, Donma, Devrilme, Çok Biçimli (Tavlanmış) veya Sakat kalma durumlarına karşı bağışıklık kazanır. Bu yalnızca her üç turda bir tetiklenebilir. Ayrıca Indomitable ve Glass Cannon'u aynı anda alamazsınız. Bu yetenek, özellikle düşük fiziksel veya sihirli zırhlara sahip olanlar için, hayatta kalmayı artırmak için harika. Daha da fazla statü bağışıklığı için bunu Walk it Off ile eşleştirmeyi düşünün.

kutsal bir geyiğin öldürülmesi spoiler biten

Büyülü Döngüler

Pyrokinetic ve Hydrosophist'e veya her dönüşü değiştiren Geomancer ve Aerotheurge'e bonus kazanırsınız. Bu, element çiftlerini kullanan büyücüler için harika bir yetenektir. Yüzeylerin ve bulutların tepki verme şekli nedeniyle, hasar, güçlendirmeler ve iyileştirme için Pyro'yu Geo ile ve Hydro'yu Aero ile eşleştirmek en iyisidir. Hangi döngü ile başladığınız rastgele olduğundan, döküm sırasında bonusunuz yoksa bu kadar yardımcı olmayabilir.

Usta hırsız

Birini zaten yankesiciyken, diğer karakterlerin görüş konilerine görünmez olun. Bu, özellikle kalabalık şehirlerde veya düşman dolu zindanlarda çalmayı çok daha kolay hale getirmenin harika bir yoludur. Herkes Thievery Civil Yeteneğine yatırım yaparak ekibin hırsızı olabilir, ancak Undead ve Cücelerin küçük avantajları vardır: İlki parmaklarıyla kapıları açabilir ve ikincisi, ilk etapta suçları başlatmak için Sneaking'e bir bonus kazanır. Başkalarından çalmak, bir görevi tamamlamak yerine para kazanmanın veya anahtar öğeleri ele geçirmenin en iyi yoludur.

Sadist

Yakın dövüş saldırıları yanan düşmanlara ilave ateş hasarı, zehirlenmiş hedeflere zehir ve kanayan hedeflere fiziksel hasar verir. Bu yetenek, birisinin yakma, zehirlenme veya kanama uygulamak için düşman zırhını baypas etmesine izin verdiği için yalnızca İşkenceci yeteneğine zaten sahipse faydalıdır. Bu durumda Necromancy, Pyrokinetic veya Geomancer tarafından desteklenen yakın dövüş karakterleri için iyi olabilir. Hatırlanması gereken bir başka husus da, İstihbarat temelli savaşçıların yakın dövüşte yangın ve zehir hasarı vermek için personel silahlarını kullanabilmeleridir.

Ruh yakalayıcısı

Bir müttefik sizden 12 metre uzakta öldüğünde, üç tur boyunca Zombie Crawler olarak ortaya çıkar. Söz konusu Gezginler, Çağırmanızdan bir bonus kazanır. İlk etapta ölümü önlemek daha iyi olduğu için en ideal yetenek değil. Yine de, ölmenin yüksek olasılıklı olduğu patron dövüşlerinde kullanımları olabilir. Bu gibi durumlarda, ekip üyeleri, ölürken ek hasar vermeleri için Kararsız'ı da almalıdır.

Bu ekstra güçlü yetenekler, partinizi daha dinamik hale getirmek için kullanışlıdır. Zorlu savaşlarla karşılaştığında veya arkadaşlarla Rivellon dünyasını keşfederken harikadır. Başarılar veya kupalar için avlanma konusunda tartışıyorsanız, bu yetenekleri gözden geçirmek ve hangisinin daha önemli olduğuna karar vermek yine de iyidir.

İlahiyat Orijinal Günah 2 PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch'te mevcuttur.