İkonik Video Oyunlarında 25 Gizli Seviye (Ve Nasıl Bulunurlar)

İkonik Video Oyunlarında 25 Gizli Seviye (Ve Nasıl Bulunurlar)

Video oyunlarında uzmanların bile bulamadığı birçok gizli alan var. Neyse ki, onlara nasıl ulaşacağınızı göstereceğiz!İlk sıradaki gizli bloktan Süper Mario Kardeşler. veya Atari’nin orijinal Paskalya yumurtası Macera , sırlar ve video oyunları neredeyse tüm medyanın ortaya çıkışından bu yana el ele gitti.

Bununla birlikte, sırların tümü küçük mesajlar veya öğeler değildir - bazıları, kurnaz geliştiriciler tarafından inanılmaz derecede iyi gizlenmiş tüm manzaralardır.
Bu alanları bulmak genellikle çok zaman, sabır, beceri ve evet, bazen hile gerektirir, ancak keşfetmenin zevki her zaman buna değer.

Bu geri sayımla, gizli dünyalar ve dijital kodun en gizli bölümlerinde gelişen alanlar açısından en iyinin en iyilerini tartışacağız ve bunlara nasıl erişebileceğinizi size söylemekten mutluluk duyacağız ve sırlarını keşfedin.Nintendo Entertainment System ve PlayStation'daki klasiklerden PC ve PlayStation 4 ile mevcut nesle kadar tüm nesil oyunlardan geçeceğiz.İnceleyeceğimiz bazı gizli dünyalara aşina olabilirsiniz ve diğerleri olmayabilir, ancak tüm girişlerimizin ortak noktası, her birine erişme araçlarının giderek daha zor ve belirsiz hale gelmesidir. , ister basit kodlar isterse aklı başında hiç kimsenin düşünmeye bile başlayamayacağı şeytani rasgele gereksinimler yoluyla olsun.

Bununla birlikte, işte burada İkonik Video Oyunlarında Yalnızca Gerçek Hayranların Bulduğu 25 Gizli Seviye (Ve Nasıl Bulunurlar) .

25Dark Souls - Ariamis'in Boyanmış Dünyası

Ruhlar serisi, oyuncuları her zaman şaşırtmak için özel olarak tasarlanmış gibi görünüyor… tabii ki onları teslim etmeden önce.

İlkinin kasvetli, saygısızlık dünyasında Karanlık ruhlar, bir resmin kışlık dünyasında garip bir soluklanma var.

Oyuncuların bu tamamen gizli dünyaya girebilmeleri için, Undead Asylum'daki hücrenizde bulunan Peculiar Doll'a ihtiyacınız olacak.

Resmin kendisi Anor Londo'da bulunuyor.

galaksinin koruyucuları vol 2 film müziği

Bu tamamen yeni dünyaya girmeye karar verirseniz, bir süre orada kalmaya hazır olun.

24Modern Warfare - Mile High Club

Bir oyunun jeneriğine oturacak kadar sabırlı olan bizler için tam olarak gizli bir seviye olmasa da, Mile High Club, yendikten sonra kumandanın her düğmesini ezenler için bir gizem olarak kaldı. Görev modern savaş çağrısı.

Temel içgüdülerinize direndiyseniz, bir uçakta saldırganlarla savaşan bir suç karşıtı birimin hızlı ve ilgisiz bir görevine tabi tutulmuştunuz.

Oyuna kayda değer bir katkı olmaktan uzak olsa da, inanılmaz derecede eğlenceli Spec Ops görevleri için ilham kaynağı oldu. Modern Savaş 2 ve 3.

2. 3Diablo II - İnek Seviyesi

Blizzard’da Yıldız Gemisi (ve Onun Kuluçka savaşı thereisnocowlevel adında bir kod vardı ve bu ifade, PC oyuncuları ve geliştiricileri arasında devam eden bir şaka haline geldi, ama aslında neyi ifade ediyordu?

İçinde Diablo ben , bir inek seviyesi olduğuna dair viral bir söylenti vardı ve söylenti o kadar kötüleşti ki, Blizzard'ın kendisinin onu vurması gerekiyordu. Tabii ki, gerçekten bir inek seviyesi olana kadar Şeytan 2.

Wirt's Leg'i edinmeniz, oyunu yenmeniz, aynı zorluk seviyesinde 1. Perde'ye geri dönmeniz, Rogue Encampment'a gitmeniz, bacağı Town Poral Tome ile birleştirmeniz ve ardından kırmızı bir portala girmeniz gerekecek.

Önceden uyarılalım: İnek düşmanı esprili konseptine rağmen, zorluk çok büyük.

22Pokémon Kırmızı / Mavi - Glitch City

Orijinal Pokemon Game Boy oyunları, PokeGod'lar veya MissingNo gibi gerçek hataların varlığı gibi çılgın teorilere ve söylentilere yabancı değildi. Cinnabar Adası kıyılarında.

Ayrıca gerçek bir gizli konum da vardır, ancak geliştiriciler tarafından amaçlanmamıştır. Bu yerin adı Glitch City.

Bu yeri kendiniz keşfetmek için Safari Bölgesine gidin, göreve başlayın, ayrılmayı deneyin, sorulduğunda hayır cevabını verin, Bölgeye geri dönün ve ardından oyunu kaydedin, kapatın ve yeniden başlatın.

Şimdi Safari Bölgesini gerçekten terk edin, bir daha hayır cevabını verin ve ardından 500 adım yürüyün.

Siz farkına varmadan, kolayca ismine uyan bu inanılmaz derecede tuhaf konuma yönlendirileceksiniz.

yirmi birDoom (2016) - Retro Seviyeler

Doom'un 2016'nın yeniden canlanması, orijinalin hızlı tempolu oynanışını ve korkunç atmosferini modern dünyaya getirdiği için müjdelendi, ancak bununla birlikte eski oyunun sandığınızdan biraz daha fazlasını aldı.

Yeniden başlatma boyunca birden fazla seviyede, pikselli dokulara kadar klasik Doom seviyelerinin özdeş rekreasyonları olan gizli bölümlere erişebilirsiniz.

Size ilkinin koordinatlarını vereceğiz, ancak gerisini keşfetme eğlencesini size bırakacağız.

Seviye 1'de mavi bir kapıdan geçin. Sarı bir yapı bulana kadar soldan devam edin, aşağı inin ve bir boşlukta çekmeniz gereken bir kaldıraç bulacaksınız. Ondan sonra sağa gidin ve kendinizi geçmişten gelen büyük bir patlamanın içinde bulacaksınız.

yirmiSonic Adventure 2 - Green Hill Bölgesi

Ölümcül hayranların aksini iddia etmesine rağmen, Sonik Macera dizi dayanılmaz derecede kötü yaşlandı, ancak SA2 bir şey var, ki bu o kadar gizli bir düzey ki bir efsane olduğu düşünülüyordu: Sonic 1’ler Yeşil Tepe Bölgesi.

annenle nasıl tanıştığımın son bölümü

Oraya ulaşmak için 180 Amblemin tamamına ihtiyacınız olacak ve bu göründüğünden çok daha zor.

Chao zorluklarını aşmanız, her aşamadaki her görevi tamamlamanız ve her şeyde bir A derecesi almanız gerekecek. Bunların çoğu, oyunun sağlayamayacağı düzeyde bir hassasiyet ve güvenilirlik gerektirir, bu nedenle bozuk bir denetleyiciye (veya iki) hazırlanın.

Gerçekten başarılı olursanız, oyunun tamamında kolayca en iyi (ve her nedense en işlevsel) seviyeye ulaşmış olursunuz.

19Rogue Squadron - 'Tavuk'

Rogue Squadron N64'te en iyilerden biri Yıldız Savaşları oyunlar şimdiye kadar yapılmış ve bugüne kadar bile dayanıyor.

Sonunda Gamecube devamı tarafından geride bırakılacak olsa da, orijinal oyun en iyisiydi Yıldız Savaşları Oyuncuların ev konsollarında yıllarca sahip olabileceği it dalaşı deneyimi.

Mükemmel oynanışının yanı sıra, Rogue Squadron Oyuncuların bir Naboo Starfighter'ı uçurmasına izin veren karmaşık bir kod da dahil olmak üzere tonlarca hile kodu için rezil oldu önce serbest bırakılması Bölüm I.

Ancak, en iyi sır, oyuncuların bir AT-ST rolünü üstlendiği ve bir şehri yerle bir ettiği küçük bir seviyeydi ve bu mutlak bir patlama.

Erişmek için, Parolalar menüsünde TAVUK'a girmeniz yeterlidir.

18Donkey Kong 64 - Hata Ayıklama Odası

Eşek Kong 64 Olağanüstü Rare tarafından yapılan fantastik bir 3D platform oyunudur ve N64'e her tür klasiği getirmiştir. Banjo-Kazooie, Jet Force İkizler, ve Patlama Birliği.

Bununla birlikte, şirket biraz aşırıya kaçmış olabilir. DK64, oyun içindeki koleksiyon miktarı için dünya rekorunu elinde tuttuğunu düşünürsek.

Ancak kaydın bahsetmediği bir şey, oyunun gizli Hata Ayıklama Odasıydı.

Ürkütücü, hareketsiz bir Donkey Kong, bir balon ve birkaç platformla doldurulmuş, tüm Blueprint'leri toplayarak, Snide's HQ'ya giderek, Bonus Menüsüne girerek ve B'yi basılı tutup A'ya basarak kolayca erişilebilir.

Ancak odanın pençelerinden kaçamayacağınız için dikkatli olun.

17Super Mario Bros.3 - Warp Whistle House

Pekala, Kurbağa'nın 1.Dünya, Seviye 3'teki evi tam anlamıyla açıklanmış gizli bir seviye değil, ama görünüşe göre aklı başında hiç kimsenin dışarıdan yardım almadan keşfedemeyeceği akıllara durgunluk verecek kadar gizli bir alan.

3. Seviyede, arka planda atlayabileceğiniz çok renkli, dikdörtgen platformların bulunduğu bir alanı geçeceksiniz. Beyaz bir yere inip birkaç saniye eğilin.

Sonunda sahne arkasına geçerek seviyenin sonu da dahil olmak üzere her şeyi geçmenize izin vereceksiniz.

Kurbağa Evine gideceksin ve o sana çabaların için bir Warp Whistle verecek.

Kurbağa'nın, daha sonra öğreneceğimiz birkaç sırrı daha var.

16Colossus'un Gölgesi - Gizli Bahçe

Heykelin gölgesi oyun tarihinin en atmosferik, büyüleyici ve tam olarak gerçekleştirilmiş manzaralarından birine sahiptir.

Piyasaya sürüldüğünden beri oyuncuları tamamen büyüledi ve birçoğu oyunu hackleyerek ve sınırların dışına çıkarak inanılmaz derecede garip kalıntıları ve artık içeriği keşfetmeye devam etti.

Diğer sırlar hakkında pek çok söylenti varken, meşru olan tek bir tane var: gizli bahçe.

Onu bulmak için, Tapınağa uzun ve zorlu bir tırmanış yapmanız gerekecek.

Eğer yaparsanız, dayanıklılığınızı ve sağlığınızı düşüreceğinden meyveye dikkat edin.

on beşRayman 2 (PS1) - Oynanabilir Prototip

Rayman 2 video oyunları tarihindeki en çok yeniden yayınlanan oyunlardan biridir ve haklı olarak olağanüstü derecede iyi bir performans gösteren mükemmel bir 3D platform oyunu olduğu gerçeğini göz önünde bulundurursak.

Rayman 2'nin PlayStation sürümünde, aslında 3D'ye geçmeden önce Rayman 2'nin olması gereken şeyin gizli, oynanabilir bir prototipi var, ancak erişimi tam olarak kolay değil.

Oyuna erişmek için oyunun tahsil edilebilir Lum'larının en az% 90'ına ihtiyacınız olacak ve bunlardan 800'ünün muazzam olduğunu düşünürseniz, biraz zaman alabilir.

14Süper Mario 64 - Slayt

Serbest bırakılması Süper Mario Kardeşler . büyük oyun ve sırlar aracılığıyla ortamı yeniden canlandırma ve devrim yaratmada etkili olduğu için video oyunları için çok önemli bir andı.

Hızlı ileri sar Süper Mario 64 ve Nintendo, ilk gerçek 3D platform oyunu, analog bir çubuk ve daha birçok inanılmaz sır ile video oyunlarında bir kez daha devrim yarattı.

Prensesin Gizli Slaydı artık herkes tarafından biliniyor olsa da, bu yeni dünyaya ilk kez dalmış oyuncular için eşsiz bir keşif anıydı.

Henüz keşfetmediyseniz, Kalenin birinci katındaki sağ üst kapıya gidin ve ardından Peach'in en sağdaki penceresinden atlayın.

İyi eğlenceler.

13Özgürlük Savaşçıları - Özgürlük Adası

PS2 döneminde küçümsenen bir üçüncü şahıs nişancı olarak, Özgürlük savaşçıları yaşamakla görevli oyuncular Kızıl Şafak durum, New York'u Sovyetleri işgal etmekten geri alıyor.

Etkileyici, doğrusal olmayan bir görev yaklaşımı ve daha da etkileyici takım kontrolleri ve yanınızda gerçek bir savaş hisseden takım arkadaşlarınızla düşmanlarınıza karşı destansı çatışmalara yol açan yapay zekaya sahiptir.

Oyunda ayrıca dövüşün Özgürlük Adası'na götürüldüğü mükemmel bir gizli seviye vardı ve gerçekten bir savaş alanı.

Kilidi açmak için, küçük bir başarı olmayan Tüm Oranlara Karşı zorluk derecesini aşmanız gerekecek.

12Geçmişe Bir Bağlantı - Chris Houlihan'ın Odası

Adınızın gelecekteki bir oyunda görünmesini sağlamak için Nintendo'dan bir yarışma kazandığınızı hayal edin, yalnızca bilinmeyen nedenlerden dolayı oyunculardan tamamen gizlenmesi için.

Bu kesin senaryo Chris Houlihan'ın başına geldi, ancak çok gizli odası var olduğundan beri son kahkahayı aldı ve dünyanın dört bir yanındaki oyun toplulukları arasında bir efsane haline geldi.

Odayı kendiniz görmek için Sığınak'tan başlayın, Hyrule Kalesi'ne gitmek için Pegasus Botlarını kullanın ve Güney'den gizli geçide girin.

güney kraliçesi 2. sezon ne zaman başlıyor

Chris'in hazinelerle dolu odasına gideceksin ve küçük bir mesajı okuyabileceksin: Benim adım Chris Houlihan. Bu benim çok gizli odam. Aramızda kalsın, tamam mı?

on birGoldeneye - Ada

Tüm konsol birinci şahıs nişancıların büyükbabası, Altın Göz İnanılmaz Rare tarafından geliştirilen, hedefe dayalı görevleri, harika skoru ve mükemmel oynanışı sayesinde bugün hala ayakta kalan gerçek bir klasik.

Oyunun ilk seviyesi olan Dam'da, oyuncuların bir kimyasal silah tesisine sızmak için koruma kontrol noktalarından geçmeleri ve ardından itibari barajın kenarından bungee atlaması gerekiyor.

Ancak, keskin nişancı tüfeğinizi çıkarır ve baraj suyunu yakınlaştırırsanız, uzakta tuhaf bir ada göreceksiniz.

Bu, silinmiş bir hedefin kalıntısıdır. Bunu başarmanın tek yolu GameShark kodları veya emülasyonudur.

10Barkley: Kapa çeneni ve Jam Gaiden - Cehennemdeki Deathtemple

Kanonik JRPG'de Barkley: Sus ve Jam: Gaiden, Hoopz Barkley SaGa'nın 1. Bölümü, oyuncular bir gönderide Charles Barkley rolünü üstleniyor- Uzay sıkışması Chaos Dunk'ı kullanan dünya, NYC'nin yok olmasına neden olarak basketbolun yasaklanmasına neden oldu.

Kesinlikle komik bir oyun Barkley ayrıca gizli bir dünya içerir: ona erişmek için şefkatsiz bir canavar olmanız gerekir: kilisenin önündeki çocuğa herhangi bir para vermeyin veya Dr. Allard’ın ofisindeki serseriye vermeyin.

Ayrıca, Wildman'dan özür dilemeyin ve Dick Vitale'e yardım etmeyin.

Bunu yapın, sonra vefat edin ve kendinizi öfkeli forum posterleri, oyun yaratıcılarının kendileri ve döngüde oynayan bir Amerikalı olmak için Proud'un çarpık bir versiyonuyla dolu inanılmaz derecede gerçeküstü bir dünyada bulacaksınız.

9Rampage: Dünya Turu - 'Gizli Günler'

Rampage franchise, her şehri Dünya'nın karşısında yerle bir eden dev mutantlarla ilgilidir ve Dwayne Johnson’ın son film uyarlamasında makul bir şekilde yakalanan bir ton eğlencedir.

Dünya Turu serideki ikinci oyundu ve yüzden fazla seviyeye sahip olmasına rağmen (oyun içi gün olarak adlandırılır), geliştiriciler süper gizli (ve genellikle gerçeküstü) aşamalar şeklinde birkaç tanesine daha ihtiyaç duyabileceğinizi hissettiler.

Bunlara erişmek için Atlanta, Louisville, Phoenix veya Fairbanks'e girmeniz ve ardından şehrin adı göründüğünde, George iseniz üç kez atlayın, Lizzie iseniz üç kez yumruk atın ve Ralph olsan da aynı.

Doğru yapılırsa, Yeraltı Dünyası ve 51.Bölge nakavtları da dahil olmak üzere gerçekten tuhaf yerlere ulaşacaksınız.

8Süper Mario Bros.3 - Beyaz Kurbağa Evi

Bir seviyeye girip, içinden geçip gizemli bir şekilde beyaz bir dikdörtgenin üzerinde birkaç saniye eğilip sahne arkasına geçme dürtüsünü hissederseniz, yeterince belirsiz olmayan gizli bir ev bulacaksınız.

Garip dostumuz Kurbağa, yöntemi bilmediğiniz sürece bulmak için en iyi şansa ihtiyacınız olacak inanılmaz derecede gizli bir yuvaya daha sahip.

Dünya I, Seviye 4'te oyuncular otomatik kaydırma aşamasına karşı oyalanır. Seviyenin kendisi zor değildir, ancak Beyaz Kurbağa Evi'ni istiyorsanız, aniden bir kabusa dönüşür.

Sahnede tam olarak 44 jeton toplamanız gerekecek ve başarılı olursanız, gizli ev dünya haritasında görünecek.

7Yıldız Tilki - Bu Boyutun Dışında

Orijinal Yıldız tilki on the SNES, gerçek uzay gemilerinden çok trippy, avangart bir öğrenci filmine benzeyen ilkel çokgenleri sayesinde zaten biraz tuhaf.

Bu Boyutun Dışında adı verilen gizli bir seviyede gerçekten tuhaf görüntülerin ve içeriğin beklediğini kimse bilemez.

Rahatsız edici müziği ve devasa slot makinesiyle bu inanılmaz derecede ürkütücü seviyeye ulaşmak için, Route 3'ün Asteroid Kemerini yapmanız, ilk dev asteroidi geçmeniz, ikincisini patlayana kadar ateş etmeniz ve ardından ortaya çıkan garip yaratığa çarpmanız gerekecek.

Bu gezi aslında oyununuzu sona erdirecek, bu yüzden kendinizi uyardığınızı düşünün.

6Donkey Kong 64 - Kontrol Odası

Listenin başlarında bahsetmiştik Donkey Kong 64’ler ürpertici hata ayıklama odası ve içinde bulunan sürekli başlayan, her zaman sessiz, her zaman var olan Donkey Kong klonu.

Oyunda başka bir gizli alan var ve neyse ki sizi karşılayacak ruhsuz bir doppëlganger yok.

Sırrı bulmak için DK Adası'nın önüne gitmeniz, suya girmeniz, yüzünüzü kıyıya çevirmeniz, dalmanız ve karaya yaklaşırken tekrar tekrar B'ye basmanız gerekecek.

harry potter uk ve bize sürümleri arasındaki fark filmler

Biraz pratik yaparak, adanın altına dalacaksınız ve şelalenin olduğu yere yüzmeniz gerekecek.

Doğru yaparsanız, şimdiye kadar sadece ara sahnelerde görülen K. Rool’un gemisinin kontrol odasına gideceksiniz.

5Bomberman 64 - Gökkuşağı Sarayı

90'larda birçok franchise 3D'ye sıçradığından, Mario ve Link en üstte ve Bubsy mutlak altta olmak üzere tam bir başarı yelpazesi vardı. Bomberman ortada bir yerdeydi.

Geleneksel grid tabanlı oyunu terk etmek, Bombacı 64 daha çok bir aksiyon bilinmeziydi ve herkesin N64 koleksiyonu için mükemmel bir oyundu.

Onu dövdüğünüzde, melankolik bir sona maruz kaldıktan sonra jeneriği izlediğinizde, bazı sahnelerde havada süzülen gizemli bir yapı fark edebilirsiniz.

Gerçekten Gökkuşağı Sarayına gitmek ve oyunun gerçek sonucunu elde etmek için, her son Altın Kartı almanız gerekecek, ancak ödül çalışmaya değer.

4Castlevania: Gecenin Senfonisi - Çatı Katı

Castlevania: Gecenin Senfonisi olağanüstü bir oyundur. Franchise üzerinde muazzam bir etkisi oldu ve onu aksiyon platformundan RPG-lite Metroidvania'ya geçmeye zorladı.

Oyun, her türlü sır, düşman, eşya ve daha fazlasıyla dolu, kilidinin açılması gereken ters çevrilmiş bir kale de dahil, ancak en büyük sırrı% 200,6 harita tamamlamanın nasıl sağlanacağıdır.

Bunu yapmak için, Kalenin çatısına çıkmanıza izin veren bir aksaklık kullanmanız gerekecek.

Kraliyet Şapeli'ndeki ilk çan kulesinin sol alt köşesinde, Kılıç Kardeş'in büyüsünü kullanın ve atılırken bir sopaya dönüşün ve sola hücum edin, bu sizi dışarı çıkaracaktır.

3Super Mario Bros. - 256 Gizli Seviye

Bu, bugünlerde iyi bilinen bir sırdır, ancak geçmişte kesinlikle inanılmaz bir fenomendi. Orijinal Süper Mario Kardeşler. Zaten sırlarla dolu, aynı zamanda çok büyük ve kasıtsız bir diyara da ev sahipliği yapıyordu: Eksi Dünya.

Ancak, bu döngüsel alemin ötesinde çok daha geniş bir saklanma var.

Kendinize üstten yüklenen bir NES alın, Tenis, ve SMB . Biraz 1-1 oynayın, ancak oyunu güç açıkken çıkarın, Tenis ve ardından sıfırla düğmesine basın.

Birkaç dakika oynayın Tenis, dışarı çekin ve şununla değiştirin: SMB , ardından tekrar sıfırla'ya basın.

Her şey doğru yapılırsa (ve hiçbir şey bozulmadıysa) çılgın 256 yeni seviyeye merhaba deyin, hepsi tamamen çılgın.

Bunlara erişmek için bir Game Genie de kullanabilirsiniz, ancak bu daha az heyecan verici.

ikiSonic 2 - Gizli Saray Bölgesi

Sonic 2 var olan en büyük 2D platform oyunlarından biridir ve yine de bir şekilde maskot kataloğunun geri kalanının% 90'ından daha iyidir.

Oyunun Bölgeleri tamamen ikonik ve benzersiz olsa da, final oyunun kurgusunu yapmayan bir alan vardı: Gizli Saray Bölgesi.

70'lerin şovunda neden laurie değiştirildi?

Aynı adı taşıyan bölge ile karıştırılmamalıdır. S3 ve K , Gizli Saray ilk olarak önizleme ekran görüntülerinde görüldü.

Oyuncular, kullanılmayan müziğini ses testinde keşfettikten sonra, GameShark'ı kullanarak Zone'un kalıntılarının karmaşık bir karmaşasına erişebilir, ancak Zone'u tüm ihtişamıyla oynamak istiyorsanız, 2013 mobil yeniden sürümüne ihtiyacınız olacak.

Burada sahne tamamen tamamlandı (ve Mystic Cave'deki rezil çukura düşerek bulundu.)

1Super Mario Bros.3 - Hazine Gemisi

Bu üçüncü kez SMB3 listemizde yer aldı ve bu, birçok dünyasında kaç tane gerçekten belirsiz gizli seviyenin beklediğinin bir kanıtı olmalı, ancak hiçbiri Hazine Gemisi kadar efsanevi değil.

Bu hayalet gemi yalnızca 1., 3., 5. ve 6. Dünya'da çağrılabilir.

Ana haritada bir Hammer Brother'a ihtiyacınız olacak ve bir etabı 11'in katı olan jeton toplamı ile bitirmelisiniz, puanın onlar basamağı bu katla eşleşmelidir.

Bu kalın adımlardan gerçekten kurtulabilirseniz, kendinizi tüm oyunlarda en iyi gizlenmiş alanlardan birinde bulacaksınız.

---

Video oyunlarında çoğu hayranın bulamadığı başka gizli seviyeleri düşünebiliyor musunuz? Yorumlarda bize bildirin!