Aşkın Kör Olması Gereken 10 Kural

Aşkın Kör Olması Gereken 10 Kural

Netflix'in Love is Blind, kıvılcımların uçup çıkmayacağını görmek için çeşitli bekar erkekleri ve kadınları bir araya getirdi. İşte yarışmacıların uyması gereken 10 kural.Reality TV flört programı Aşkın gözü kördür Netflix'i ele geçirdi ve geri dönüş yok. Asırlık soruya dayanarak, 'aşk körlüğü mü?' Tarihler yeterince iyi giderse ve gerçek bir bağlantı kurulursa, bir kişi teklif ettikten sonra birbirlerini görebilirler.

İLGİLİ: Aşk Kördür: Jessica'nın En İyi ve En Kötü Anları
gilmore kızlarında kaç mevsim var

Binlerce izleyici, bu gösterinin kurallarını ve evliliklerin gerçekten bağlayıcı olup olmadığını (eğer çift bunu yaşarsa) merak ediyor. Ve kesinlikle öyleler. Kısa süreli bir nişan ve sadece birkaç gün tanıdıkları bir kişiyle olası bir düğünle, oyuncu kadrosunda 10 kurala göz atıyoruz. Aşkın gözü kördür mükemmel eşleşmelerini bulmak için takip etmek zorunda kaldı.

10Yarışmacılar Birbirlerini Görmeden 10 Gün Tarih Verdiler

Şovun hayranlarının bildiği gibi, bekarlar ayrı bölmelerde çıkıyorlar, bu yüzden aslında birbirlerini görmüyorlar. Her bölme de ses geçirmezdir, bu nedenle kesinlikle dikkat dağıtıcı hiçbir şey yoktur.Şovda, bekarlar birbirlerine aşık olmadan önce sadece bir veya iki gün çıkmış gibi görünüyor; ancak, gerçekte, onlar için çıkmış olurlardı 10 gün. Gösteriyi başlatmak için yapımcılar, buzları kırmak için rastgele çiftleri yaklaşık sekiz ila 10 dakika boyunca bir araya getirdi.9Telefon Yok ve Kesinlikle Sosyal Medya Yok

Aşkın gözü kördür birkaç kez bekarların telefonlarının yanlarında olmadığını belirtir. Buluşma aşamasındayken televizyon, cep telefonu, dizüstü bilgisayar ve WiFi yoktu. Her kişi, bölmelerde olabildiğince buluşmaya ve kararlarını vermelerine yardımcı olmak için ev arkadaşlarıyla konuşmaya teşvik edildi. Dış dünya müdahale etmeden, bu bekarlar flört havuzuna tamamen dalmışlardı.

İLGİLİ: Aşk Kördür: Mark ve Jessica'nın Ayrılması Gereken 5 Sebep (& 5 Çıkarmalılar)

lily aldrin annenle nasıl tanıştım

Çiftler tanışıp birbirlerini daha yakından tanıdıklarında, telefonların ve sosyal medyanın çiftler arasında büyük tartışmalara neden olabileceği ortaya çıktı. Giannina ve Damian için telefon kullanımı ve Instagram'a olan takıntısı birkaç kez gündeme geldi.

8İstemiyorlarsa Nişanlanmaları Gerekmiyordu

İzleyicilerin bu çiftleri düşünmesi durumunda vardı çıktıktan sonra nişanlanmak, durum böyle değildi. Her erkek ve kadın, nişanı teklif etmeyi, kabul etmeyi veya reddetmeyi kendi seçimlerini yaptı. Göre Chris Coelen (yapımcısı ve yaratıcısı Aşkın gözü kördür ), hiç kimsenin evlenmesi 'gerekli' değildi!

Yapımcılar, harika bir TV yapmak için katılımcıların boğazını aşmaya zorlamadı. Sadece çiftler bunun kendileri için doğru karar olduğunu düşündüler ve oyuncu seçimi çok önemliydi çünkü yapımcılar gerçekten aşkı bulmak isteyen insanları bulmak istiyorlardı.

7Meksika Sonrasına Nişanlandıklarını Kimseye Söyleyemediler

Çıkarken dış dünyayla hiçbir teması olmayan çiftler, daha sonra birbirlerini daha derin - daha fiziksel - bir düzeyde tanımaları için cesaretlendirildikleri Meksika'ya götürülürler.

İLGİLİ: Aşk Kördür: Amber'in En İyi ve En Kötü Anları

Ancak, bölmelerinin dışında olmaları, telefonlarına girmelerine izin verildiği anlamına gelmez. Çiftlerin Meksika'da geçirdikleri zamana kadar arkadaşlarına veya ailelerine nişanlarından bahsetmelerine izin verilmedi. Bu, TV'de görüldüğü gibi sevdiklerinden gerçek, şok edici tepkilere yol açtı.

vampir günlüklerinin 8. sezonu var mı

6Sohbetler Orijinal Olmalıydı

Bir flört realitesi TV şovu için, yapımcıların dahil olmasını veya onlara ne hakkında konuşacaklarını söylemelerini bekleyebilirsiniz. Sonuçta, çoğu gerçek kötülüğün en çok şikayet ettiği şey bu değil mi? Düzenlemenin onları gerçekte olduklarından daha kötü biri gibi göstermesini mi?

Ancak, durum böyle değildi Aşkın gözü kördür . Katılımcılar, bölmelerdeki randevularında nasıl davranacakları veya ne söyleyecekleri konusunda hiçbir zaman engellenmedi. Her şey tamamen özgün ve gerçekti.

5Yarışmacı Kimseyle Bağlantı Hissetmediyse Eve Gönderildi

Gösteride izleyiciler beşi görmeli nişanlı çiftler (Diamond ve Carlton dahil değil) bir ömür boyu yolculuğa çıkacak; Bununla birlikte, başlangıçta, yapımcıların aslında '40 -50 'single'ı vardı.

Konuyu daraltmak için, bölmelerde romantik bağlantılar kurmayanlardan yapımcılar tarafından ayrılması istendi. Sonunda, beş all-star çifti görmeden önce 20-25 kişiye indirdiler. Netflix .

4Kapsül Tarih Miktarında Sınır Yok

Tüm öncül Aşkın gözü kördür çok etkileyici çünkü bir kişiyi görmeden evlenmek istemeyi hayal etmek zor. Sadece bir saat süren bölümlerle, her bir kişinin veya çiftin bağlantı kurmadan ve kendilerini birbirine adamadan önce ne kadar zaman geçirmesi gerektiğini merak ediyorsun.

İLGİLİ: İzlemeniz Gereken En İyi 10 Netflix Reality Şovu

Göre Çeşitlilik , çiftler randevularında bölmelerde istedikleri kadar zaman geçirdiler çünkü yapımcılar çiftlere sonsuz aşk için gerçek bir şans vermek istediler. Kapsüllere istedikleri kadar istedikleri kadar girmelerine izin verildi.

jumanji'yi ormana hoşgeldiniz nereden izleyebilirim

3Nick ve Vanessa Lachey'in Katılmalarına İzin Verilmedi

Nick ve Vanessa Lachey'i şovun sunucusu olarak görmek biraz tuhaftı çünkü evli bir çift olsalar da, bir flört şovu veya kör bir randevuda tanışmışlar gibi değiller. Yine de, 90'ların hayranları pompalandı.

Lachey'ler ev sahibi olsalar da, çiftlerin ilişkilerine müdahale etmelerine veya karışmalarına izin verilmedi. Tavsiyeleri bile garanti edilmedi!

ikiYaşam Düzenlemeleri İzleyicilerin Düşündüğü Gibi Değil

Televizyonda, erkeklerin ve kadınların yaşam düzenlemeleri oldukça havalı görünüyordu. İç güzeldi ve bir ton alkol (şok edici) ile muhteşem bir bar vardı. Ancak, izleyiciler bekarların nerede uyuduğunu göremiyor ve bunun için iyi bir neden var.

Göre Kenny , 'Römorklarda uyuduk ve bunlar ıslah tesisi yataklarıydı. Tasarım, bizi konfor seviyemizden uzaklaştırmaktı. ' Uyumanın dışında, herkes olası ilişkileri hakkında konuştukları ve konuştukları ortak alanda neşeyle takılıyor gibiydi.

1Atlanta, Georgia'da Yaşamak Zorundaydılar

Bölmeler aracılığıyla, Mark ve Jessica'nın ikisinin de Illinois eyaletinden olduğu, ancak her ikisinin de Atlanta . Herkes birbirinin aileleriyle tanışırken, hayranların herkesin de kasıtlı olarak Atlanta, Georgia civarında yaşadığını öğrendiler.

Çiftler için işleri kolaylaştırmak için, yapımcılar herkesin aynı şehirde yaşamasını istediler, bu yüzden gerçekten işe yaraması için güçlü bir şansa sahip oldular. Ayrıca filme almayı da kolaylaştırdı.