Kuzen Olan 10 Ünlü Aktör Çifti

Kuzen Olan 10 Ünlü Aktör Çifti

Çok sayıda ünlü oyunculuk kardeş, ebeveyn ve çocuk ve hatta tam aileler var. Ama birçok ünlü oyunculuk kuzenini de unutmayalım.Jake ve Maggie Gyllenhaal'dan Hemsworth kardeşlere, Charlie Sheen ve Emilio Estevez'e kadar birçok ünlü oyunculuk kardeşi var. Ayrıca Donald ve Kiefer Sutherland'dan Kirk ve Michael Douglas, Don ve Dakota Johnson ve Eugene ve Dan Levy'ye kadar birçok oyunculuk yapan çocuk-ebeveyn ikilisi var.

İLGİLİ: 10 Kez Gerçek Hayat Kardeşler Ekranda Oynandı Kardeşler
Ancak bunun ötesinde geniş aileye bakıldığında, kuzen olan birçok oyuncu da var. Bazıları birinci dereceden kuzen, ebeveynleri kardeş, diğerleri biraz daha uzak ama yine de kayda değer miktarda DNA paylaştıklarını gösterecek kadar yakın.

10Jenny McCarthy ve Melissa McCarthy

Muhtemelen en iyi bilinen oyunculuk kuzenlerinden biri, birinci dereceden kuzenler olan Jenny ve Melissa McCarthy'dir. O . İkisinin de ilginç bir mizah anlayışı ve tabii ki soyadları var.ayakta kalan son adam neden kristin'i değiştirdi

Jenny McCarthy ilk olarak oyunculuğa dönmeden önce bir model olarak çalıştı ve filmlerde rol aldı. çığlık 3 ve John Tucker ölmeli . Ortak sunucu olmadan önce kendi talk-show'unu da yaptı. Görünüm , ve şu anda bir yargıç olarak çalışıyor maskeli şarkıcı . Bu arada Melissa McCarthy, bir dizi hit komedi filminde rol aldı. tammy ve nedime ve küçük ekranda da dalgalar yarattı gilmore kızlar ve Mike ve Molly .9Snoop Dogg ve Brendi

Snoop Dogg'un aslında oldukça uzun bir ünlü kuzen listesi var. Showbiz Hile Sayfası , ancak en dikkate değer olanlardan biri şarkıcı ve aktör Brandy.

vahşi nefesin birden fazla sonu var mı

Snoop daha çok müzik kariyeriyle tanınırken, aynı zamanda filmlerde ve televizyonda, en son olarak Dolemite Benim Adım ve Addams Ailesi hem de yemek şovunda Martha ve Snoop'un Potluck Akşam Yemeği Partisi . Müziğe başlarken, Brandy sitcom'da rol aldı. Moeşa ve film Geçen Yaz Ne Yaptığını Hala Biliyorum, ve ilk sezonunda yargıç olarak görev yaptı Amerika'nın yeteneği var . Şu anda dizide rol alıyor Kraliçeler .

8Nicolas Cage ve Jason Schwartzman

Pek çok hayran, Nicolas Cage ve Sofia Coppola'nın kuzen olduğunu biliyor ama onun aynı zamanda etkili eğlence ailesinin bir başka üyesi olan Jason Schwartzman'la da kuzen olduğunun farkında olmayabilir. Schwartzman'ın annesi, Francis Ford Coppola'nın küçük kız kardeşi Talia Shire. Bu arada gerçek adı Nicolas Kim Coppola olan Cage, Shire'ın yeğeni August Coppola'nın oğludur.

İLGİLİ: Ünlü Ebeveynleri Olan 10 Aktör ve En İyi Filmleri

Cage'in Hollywood özgeçmişi, elbette, aşağıdaki gibi filmler de dahil olmak üzere kapsamlıdır: Yüz/Kapalı , Hayalet Sürücü , Ay çarpması , ve Ulusal hazine . Schwartzman hem filmlerde hem de televizyonda başarıyı yakaladı. Büyük Budapeşte Oteli ve Köpekler Adası ile Ölümüne sıkılmak ve Ormandaki Mozart .

7Tom Cruise ve William Mapother

Tom Cruise ve William Mapother arasındaki ailevi ilişki, Takdir, diğerleri kadar tartışılan bir konu değil. Mapother, en iyi rolüyle tanınan Kayıp , Cruise ile ilk kuzenidir.

Gerçek adı Thomas Cruise Mapother IV olan Cruise, Hollywood'un en büyük A-listelerinden biridir. Jerry Maguire , Birkaç iyi adam , ve Azınlık Raporu sadece onlarca yıllık kariyerinin yüzeyini kazıyarak. Aslında özgeçmişi o kadar uzun ki, hayranların hiç görmediği, değeri bilinmeyen Tom Cruise filmleri bile var.

6Gwyneth Paltrow ve Kate Moennig

Hayranlar muhtemelen Kate Moennig'i Ray Donovan 'in aynı isimli Showtime dizisinde sağ kolu. Ancak çoğu hayran, onun Gwyneth Paltrow ile birinci dereceden kuzen olduğunu asla tahmin edemezdi. Gözlemci .

Moennig aynı zamanda yaptığı çalışmalarla da tanınır. Ben kelimesi ve Grown-ish'de tekrar eden bir rol. Bu arada Paltrow, ticari girişimi GOOP'a odaklanmak için dönmüş olabilir. Ancak Akademi Ödüllü aktör, 90'lardan beri hit filmlerde rol aldı. Yedi , aşık Shakespeare , ve Yetenekli Bay Ripley , Marvel Sinematik Evren (MCU) filmlerinde Pepper Potts oynamanın yanı sıra. Konuk rolü de vardı neşe .

film çekildikten sonra neredeydi

5Stephen Amell ve Robbie Amell

Stephen ve Robbie Amell arasındaki benzerlik, birçok kişinin kardeş olduklarına inanmasına rağmen, aslında kuzenler. koşuşturma . Stephen Amell, The CW süper kahraman serisinde başarıyı yakaladı Ok Robbie Amell ortaya çıkarken Yarının insanları aynı ağ için.

annenle nasıl tanıştım sonunu açıkladım?

İLGİLİ: Ekranı Gerçek Hayattaki Çocuklarıyla Paylaşan 10 Oyuncu

İkincisi görünmeye devam etti Flaş ve kuzenler bilimkurgu filminde birlikte çalıştılar kod 8 . Robbie Amell şu anda Amazon Prime Video orijinal dizisinde rol alıyor Yüklemek Stephen Amell en son Starz dramasında yer aldı topuklu ayakkabılar 2019'da ve şu anda Robbie ile devam filmi üzerinde çalışıyor. kod 8 .

4Brooke Shields ve Glenn Kapat

Kuzenleri ilişkileri o kadar doğrudan olmayabilir, ancak hayranlar, Glenn Close ve Brooke Shields'in bir kez kaldırıldıktan sonra aslında ikinci kuzenler olduğunu öğrenince şaşırabilirler. İnsanlar . Close'un büyükbabası ve Shield'ın büyük büyükannesi kardeşti.

En yetenekli aktörlerden biri olmaya devam eden ve Oscar'a aday gösterilen ve hiç kazanamayan aktörlerden biri olan Close, 1970'lerden beri Hollywood'da bir dayanak noktası olmuştur. Sık sık büyüleyici rolüyle ilişkilendirilir. Ölümcül cazibe . Shields kariyerine çocuk oyuncu olarak başladı ve her şeyde rol aldı. Mavi Gölcük ile Aniden Susan, Ruj Ormanı , ve Kanun ve Düzen: Özel Mağdurlar Birimi .

3George Clooney ve Miguel Ferrer

Ne yazık ki, Miguel Ferrer 2017'de vefat etti ve kuzeni George Clooney onun için güzel bir haraç bıraktı. Hollywood Muhabiri . Ferrer, filmdeki rolüyle geniş kitlelerce tanınmaya başladı. NCIS: Los Angeles , ancak bundan önce de etkileyici bir özgeçmişe sahip olmuştu, buna çığır açan rolü de dahildi. robot polis . Ayrıca ana rolleri vardı İkiz tepeler , Jackie Chan Maceraları , ve Ürdün Geçişi .

George Clooney, elbette, bu neslin en üretken, çok yönlü ve yetenekli oyuncularından biridir. Rotten Tomatoes'a göre George Clooney'nin en iyi filmleri arasında şunlar var: Yer çekimi , Üç Kral , ve İyi geceler ve iyi şanslar.

2rip yırtık ve sissy spacek

Rip Torn, Artie rolüyle ün kazandı Larry Sanders Gösterisi ve dizideki rolü için Siyah Giyen Adam filmler. 60 yılı aşan kariyeriyle 2019 yılında ne yazık ki vefat etti. Bu arada Sissy Spacek her şeyiyle biliniyor. Badlands ile Carrie, JFK , ve Sonsuza kadar beraber olmak . Netflix dizisinde de rol almıştır. Nesillerini , Hulu serisi Kale Kayası , ve Amazon Prime Video serisi eve dönüş .

Çift aslında birinci dereceden kuzenler. showbiz411.com .

maymunlar gezegeninin sıralaması filmleri

1Whitney Houston ve Dionne Warwick

Pek çok hayran, Dionne Warwick ve Whitney Houston'ın akraba olduğunu biliyor ancak yaş farkı nedeniyle Warwick'in Houston'ın halası olduğuna inanıyor. Gerçekte, o aslında onun kuzeni, göre SmoothRadio.com . Warwick'in teyzesi, Houston'ın annesi Cissy Houston'dı.

Warwick, bir aktörden çok bir şarkıcıdır, ancak televizyon programlarında ve filmlerde, en son Cumartesi gecesi canlı . Ayrıca daha sonra esprili Tweet'leriyle ünlendi. Houston, 2012'de ne yazık ki vefat etti, ancak muazzam sesinin ötesinde, aynı zamanda filmlerde aktör olarak biliniyordu. Koruma ve realite şovu Bobby Brown Olmak. Bunun nedeni Houston'ın Koruma film müziğinin en iyi olduğu birkaç filmden biridir.

SONRAKİ: Reddit'e Göre Diğer Aktörlerin Daha Genç Versiyonlarına benzeyen 10 Aktör