Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Araç Alım Rehberi

2.El Araba Satın Alma Aşaması

Aracın tüm bakımlarını, ekspertizini yaptırdınız. Test ettiniz, beğendiniz ve satın almaya karar verdiniz. İlk olarak hemen yaptığınız masraflar aklınıza gelsin. Bakım masrafları, ekspertizin masrafı, ustanın hemen veya kısa süre içinde değişmesi zorunlu dediği parçaları, filtre ve yağ bakımlarını, lastiklerini varsa herhangi bir masrafını hesaplayın ondan sonra pazarlığa başlayın.

2.El Araba Araştırma Aşaması

Belirlediğiniz arabaların modelleri ve serileriyle ilgili detaylı araştırma yapmayı ihmal etmeyin. İnternette bütün markaların modelleri, serileri hakkında olumlu-olumsuz yorumlar var. Güvenilir kaynakları okuyarak araçla ilgili belirli bir hata var mı aracı kullananların tavsiyelerinden öğrenebilirsiniz.

2.El araç alırken dikkat edilmesi gerekenler

İlk kez araba alıyorsanız, belirli bir bütçeniz varsa araba alırken dikkatli olmalısınız.İkinci el araç almak, sıfır almaktan daha hesaplıdır. İkinci el araba alırken dikkat etmek, daha hesaplı bir alışveriş yapmanıza olanak sağlayacaktır.İkinci el araç alım rehberi umarız doğru aracı bulmanızda faydalı olur.